• benchmark.pl
 • Gry
 • Na to czekaliście - The Sims 4 wersji na Xbox One i PS4
Gry

Na to czekaliście - The Sims 4 wersji na Xbox One i PS4

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
6 komentarzy Dyskutuj z nami

EA potwierdziło ostatnie przecieki. The Sims 4 zawita na konsole jeszcze w tym roku.

The Sims to jedna z najpopularniejszych serii w świecie gier. Zapewne wielu z Was wyczekuje premiery nowej odsłony. Tak dobrych wieści nie mamy, ale właściciele konsol i tak powinni być zadowoleni. Będą mogli sięgnąć po The Sims 4.

Przecieki na ten temat pojawiały się od kilku dni. EA zdecydowało, że nie będzie trzymać nikogo dłużej w niepewności i potwierdziło premierę The Sims 4 na Xbox One i PlayStation 4. Zaplanowano ją na 17 listopada.

„Baw się tworzeniem, a następnie sterowaniem ludźmi w wirtualnym świecie. Wykaż się kreatywnością, zmieniając osobowości Simów i najdrobniejsze szczegóły ich wyglądu, a na koniec zbuduj dla nich idealne domy. Rozwijaj relacje między Simami, rób karierę i eksploruj nowe tętniące życiem światy.”


Nie mogło zabraknąć oferty przedsprzedażowej. Decydujący się na wcześniejsze sięgniecie po edycję standardową otrzymają dodatek The Sims 4 Perfekcyjne Patio. W przypadku wyboru edycji rozszerzonej dodatkowo liczyć można na pakiety zawartości Life of the Party Digital Content, Up All Night Digital Content i Awesome Animal Hats Digital Content oraz wcześniejszy dostęp do gry (3 dni).

Źródło: SimsPolska

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kitamo
  0
  Simsy to jednak wszedzie juz dotrą. Kto by pomyslał że ta gra będzie tak popularna. W zyciu nie grałem i nie zamierzam bo to nie moj target ale mnogosc dodatkow i mocna sprzedaz swiadczy ze marka ma sie dobrze.
 • avatar
  Radical
  -5
  No i pozamiatane. Rynek PC się załamie bo kto teraz będzie potrzebował jeszcze peceta?
 • avatar
  andrzej_krzysztocz
  0
  A Switch?
 • avatar
  Dragonik
  0
  PC nigdy nie znikną bo można na nich robić wszystko amen