Gry

The Surge: A Walk in the Park na premierowym zwiastunie

przeczytasz w 1 min.

Dodatek wzbogaca grę o  nowe miejsce akcji (park CREO World), a także 16 niedostępnych wcześniej broni i kolejnych przeciwników.

The Surge nie zalicza się raczej do najbardziej rozchwytywanych tytułów. Jeśli jednak zdecydowaliście się po niego sięgnąć, to być może zainteresuje Was fakt, iż dostępny jest już dodatek A Walk in the Park.

Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami, trafił on na wszystkie platformy docelowe gry - PC oraz PlayStation 4 i Xbox One. Właściciele komputerów przygotować muszą się na wydatek 49,90 złotych, na konsolach dodatek kosztuje nieco więcej - 62,99 złotych.

Za co w tym przypadku płacimy? A Walk in the Park to nowe miejsce akcji (park CREO World), a także 16 niedostępnych wcześniej broni oraz porcja dodatkowych pancerzy i implantów. Nie zabraknie też nowych przeciwników, w tym bossa.

„Zapomnij jednak o wacie cukrowej – niestety w CREO Worldzie doszło do katastrofy. Cały park jest teraz śmiertelną pułapką. Wałęsają się w nim obłąkani członkowie ekipy ratunkowej i szalejące mechaniczne maskotki, cierpliwie czekający na kolejnych odwiedzających, by zgotować im prawdziwie zabójcze powitanie.”


Źródło: Focus Home Interactive

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Kenjiro
    0
    Czy ktoś grał i może tę grę polecić - pytam przede wszystkim w kontekście przedstawionej historii i świata, a w drugiej kolejności jak to faktycznie jest z mechaniką walki, czy jest satysfakcjonująca, czyli czy ogólnie gra jest warta zakupu?

    Znalezione recenzje nie dawały odpowiedzi na moje pytania, dlatego pytam przy tej okazji.