• benchmark.pl
 • Gry
 • Titanfall uzyskało status gold - zobacz jak tworzono Tytanów
Gry

Titanfall uzyskało status gold - zobacz jak tworzono Tytanów

przeczytasz w 1 min.

Premiera odbędzie się zgodnie z planem.

Titanfall gra

Sporo mówi się ostatnio o Titanfall, ale wygląda na to, że wkrótce można będzie zakończyć teoretyczne rozważania na temat tego tytułu i rozpocząć rozgrywkę. Premiera gry zbliża się coraz większymi krokami i wygląda na to, że nic nie jest w stanie jej opóźnić.

Kilka dni temu można było wziąć udział w beta testach gry. Informowaliśmy Was o tym iż cieszyły się one naprawdę dużym zainteresowaniem, bo za takowe uznać należy ponad 2 miliony graczy biorących udział w zabawie.

Wkrótce liczna fanów Titanfall może się jeszcze zwiększyć, ponieważ gra lada chwila pojawi się w ostatecznej już wersji. Twórcy ujawnili, iż Titanfall uzyskało status gold, a tym samym premiera odbędzie się zgodnie z planem. W Europie będzie miała ona zatem miejsce 13 marca, ale tylko w wersji na PC oraz konsole Xbox One. Właściciele konsoli Xbox 360 poczekają, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, nieco dłużej - do 28 marca.

Tą radosną dla siebie i graczy wiadomością Respawn Entertainment podzieliło się ze światem za pośrednictwem portali społecznościowych, gdzie trafiło też zdjęcie kilku członków ekipy z kopią gotowej gry.

Titanfall gra status gold

A skoro już jesteśmy przy Titanfall to warto wspomnieć o ostatnim z materiałów dotyczących gry, jaki trafił do sieci. Twórcy opowiadają na nim nieco o procesie tworzenia Tytanów - Strydera, Ogre'a i Atlasa. Zobaczyć możemy też wybrane ich cechy i to, czym się od siebie różnią. Wedle zapowiedzi każdy z nich będzie bardzo niebezpieczny, ale charakteryzować będą się odmiennymi mocnymi punktami.


Źródło: gamezone, videogamer, youtube

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Tridefy
  14
  Jedna z lepszych bet w jakie kiedykolwiek grałem, była dopracowana pod prawie każdym względem. W grę na prawdę miło się grało, chociaż mogliby nieco zwiększyć inteligencję botów.
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   a w lodowce Titanfall
   • avatar
    piccardo
    -7
    YYYyyyy dalej nie rozumiem zachwytu tą grą? Słaba grafika przeciętna grywalność tytany nie potrzebne bo zabić je można zbyt łatwo więc liczy się piechota AI botów znikome a halo większe niż było z GTA V z czego gdyby robili halo w okół GTA to bym rozumiał ale to...