Tablety

Biznesowy tablet Toshiba WT310 z 11,6" ekranem Full HD i systemem Windows 8 Pro

przeczytasz w 1 min.

Toshiba przygotowuje się do wprowadzenia na rynek nowego tabletu. Na temat modelu WT310 nie wiemy jeszcze wszystkiego, ale może być on dość ciekawy.

Toshiba WT310 tablet

Toshiba przygotowuje się do wprowadzenia na rynek nowego tabletu. Na temat modelu WT310 nie wiemy jeszcze wszystkiego, ale ujawnione informacje dają nadzieję na to, że może być on dość ciekawy.

Wedle zapowiedzi będzie to tablet biznesowy. Objawiać powinno się to kilkoma preinstalowanymi aplikacjami ułatwiającymi pracę oraz dołączanym do zestawu piórem DigitizerPen, które zagwarantować ma szybkie wykonywanie odręcznych notatek.

Urządzenie wyposażone zostanie w 11,6" ekran, na którym wyświetlany będzie obraz w rozdzielczości Full HD. Jego sercem zostanie natomiast jeden z procesorów Intel Core, choć nie wiadomo o jaki dokładnie model chodzi. Ma być to jednak układ znany z ultrabooków Toshiba, któremu współpracować przyjdzie z systemem Windows 8 Pro.

Użytkownicy otrzymają tutaj także dysk SSD oraz możliwość korzystania z łączności Wi-Fi i Bluetooth, a opcjonalnie również z LTE. Ujawniono też, że tablet charakteryzował będzie się wymiarami 229 x 189 x 12,4 mm oraz wagą 825 g.

Toshiba WT310 powinien zadebiutować w sprzedaży jeszcze w tym kwartale. Wkrótce pojawić ma się więcej szczegółów na jego temat.

Źródło: engadget

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Czekam na coś podobnego z APU AMD. Jeżeli ogarną pobór prądu, będzie idealnie.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Tak wszystko fajnie ale jaka cena??