Gry

Wybuchowy zwiastun Transformers: Rise of the Dark Spark

przeczytasz w 1 min.

Będzie coś z tego?

Transformers: Rise of the Dark Spark

Transformers to trudna seria. Trudna, bo z jednej strony gry mogą dawać sporo rozrywki, z drugiej jednak często czegoś brak. W przyszłym miesiącu światło dzienne ujrzy nowa część zatytułowana Rise of the Dark Spark, która – sądząc tak po zapowiedziach, jak i po najnowszym zwiastunie, który możecie zobaczyć na dole tego newsa – ma szanse wreszcie coś w tej kwestii zmienić.

Tworzona przez studio Edge of Reality gra Transformers: Rise of the Dark Spark to bezpośrednia kontynuacja wydanego w 2012 roku Fall of Cybertron. Ten tytuł właśnie jest obecnie najcieplej przyjęta odsłoną – jego średnia ocen (za Metacritic) to 78 proc. Gdybym miał oceniać sam zwiastun, twórcy bez wątpienia byliby zadowoleni. Materiał nie obfituje niestety w zbyt wiele fragmentów rzeczywistej rozgrywki, przez co nie będzie raczej najlepszym wyznacznikiem jakości.

Tak czy inaczej, niewątpliwie warto ten filmik obejrzeć. Co ja jednak będę tutaj dużo mówić, zobaczcie sami:

Gra Transformers: Rise of the Dark Spark tworzona jest z myślą o komputerach osobistych i całej gamie konsol – PlayStation 4 i 3, Xbox One i 360, a także Wii U i 3DS. Premiera planowana jest natomiast 24 czerwca bieżącego roku. Mniej więcej w tym samym czasie na ekrany kin wejdzie nowy film Michaela Baya – Transformers: Wiek zagłady. I choć produkcje nie będą zbyt ściśle powiązane, to jednak mają połączyć oba światy. Cóż – zobaczymy co z tego wyjdzie.

Źródło: CVG

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  5
  Wszystkie gry na bazie transformersów miały niewykorzystany potencjał, za wyjątkiem jednej: Transformers od atari na PS2 - jedyna z otwartym światem i upgrade'ami które wyjątkowo długo podtrzymywały miodność. Cała reszta to tylko rozwałka i jedna ścieżka do celu.
  • avatar
   ADiS_
   0
   Może być mimo wszystko dobra rozrywająca gierka
   Nie wiem jak wam ale mi np. "Transformers: Fall of Cybertron" się bardzo podobał, mimo że normalnie nie gram w gry tego typu.

   Poza tym czekam na Transformers Universe :)