Technologie i Firma

Aplikacja Trello na Windows i macOS - sposób na zwiększenie efektywności

przeczytasz w 1 min.

Usługa Trello pozwala uporządkować zadania do zrobienia i monitorować postęp projektów. Teraz dostępna jest jako aplikacja na Windows i macOS.

Do tej pory aplikacja Trello była dostępna wyłącznie na smartfony i tablety, a na komputerach trzeba było zadowolić się wersją przeglądarkową. Twórcy zdecydowali się jednak na dobrą zmianę i niedawno udostępnili osobny program, który można pobrać i uruchomić na pececie z systemem Windows lub macOS.

Czym jest Trello? To „darmowy, estetyczny i praktyczny sposób na organizowanie jakichkolwiek spraw z kimkolwiek chcesz”, jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie. Jest to po prostu wirtualna tablica, na której można umieścić różnorakie zadania (zarówno indywidualne, jak i zespołowe) i monitorować postępy. 

Trello to dobrze oceniane (i popularne, bo mające około 20 milionów użytkowników) narzędzie, które rzeczywiście może pozytywnie wpłynąć na zwiększenie efektywności. Zostało stworzone przede wszystkim do celów profesjonalnych, ale świetnie nadaje się też na co dzień – do uporządkowania prywatnych spraw.

Aplikacja Trello jest dostępna za darmo na systemy Windows i macOS. Możecie ją pobrać, korzystając z odnośników poniżej:

Pobierz Trello na Windows
Trello na Windows
Pobierz Trello na macOS
Trello na macOS

Jakie są korzyści z używania aplikacji zamiast wersji przeglądarkowej? Przede wszystkim: odciążenie przeglądarki. Dodatkowo otrzymujemy jeszcze długą listę obsługiwanych skrótów klawiszowych (i możliwość zdefiniowania własnych), a także domyślnie włączoną funkcję wyświetlania powiadomień na pulpicie. 

Źródło: Trello

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kenjiro
  2
  Trello jest całkiem fajne, ale szybko staje się niewystarczające, gdyż brak choćby kart w kartach szybko staje się dokuczliwe - szczególnie, gdy chcemy się trzymać metody Kanban.
  Oczywiście można sobie z tym poradzić, ale rodzi to chaos, gdy trzeba się pomieścić z wieloma projektami na jednym boardzie, albo tworzyć wiele boardów (dla każdego projektu jeden), co też jest upierdliwe, bo nie ma żadnego widoku dla wszystkich boardów.

  Ale nie powiem, długo z niego korzystałem i do prostszych prac jak najbardziej polecam.
  • avatar
   thoruus
   1
   Niby na Windows, ale tylko na Windows 10.