Gry

Trolle doczekają się swojej gry

przeczytasz w 1 min.

Troll and I. Taki tytuł nosi zapowiedziana dziś gra studia Spiral House.

Troll and I gra

Troll and I. Taki tytuł nosi zapowiedziana dziś gra studia Spiral House. Bez wątpienia jest on bardzo intrygujący, a więc nie wypada nam nie poświecić mu chociażby chwili uwagi.

Macie swoje pomysły na to, czego można się tutaj spodziewać? Zacznijmy może od tego, iż będzie to gra przygodowa, chociaż twórcy zapowiadają sporo elementów charakterystycznych dla gatunku RPG. Na tym nie koniec, ponieważ odczuwalne mają być tutaj także cechy gier akcji, a nawet skradanek.

Gracze cofną się do roku 1950 i przemierzać będą północną Europę razem z chłopcem o imieniu Otto oraz towarzyszącym mu trollem (kontrolowane będą na zmianę obydwie postaci). W mało przyjaznym świecie bohaterowie będą musieli walczyć o przetrwanie, a najlepiej wychodzić ma im to we współpracy. Chłopiec będzie dobry we wspinaczce czy walce wręcz (bronie tworzyć będzie się ze znalezionych przedmiotów), a jego większy przyjaciel dysponować ma dużą siłą fizyczną, a z czasem opanowywać będzie sztukę magii.

Świat ma być odzwierciedleniem tego, co w rzeczywistości spotkać można na północy naszego kontynentu. Pojawią się zatem góry, lasy i ogólnie mało przyjazne tereny, na których dodatkowo roić ma się od potworów oraz łowców trolli. Pierwsze wyobrażenie co do tego czego można się spodziewać dają na opublikowane obrazki oraz grafiki koncepcyjne.

Troll and I trafić ma na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Gra podzielona zostanie na 4 epizody. Pierwszy, o ile wszystko pójdzie po myśli twórców, pojawi się pod koniec tego roku.

Źródło: trueachievements, collective.square-enix

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Akatzuky
  13
  Pamiętam jak w Gothicu było ciężko ubić trola albo czarnego trola który brał na hita ale za to ile exp i skóra z trola drogo chodziła
  • avatar
   The Dreamlord
   4
   Andrzej już pewnie zacierał ręce, że coś o nim; a tu pech.
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    Trolle doczekały się swojej gry :)

    http://scr.hu/3o4d/u4pi3
    • avatar
     baca130
     1
     A myślałem, że chodzi tutaj o Andrzeja.
     • avatar
      bosiur
      0
      i znowu gra w formie dcl