Systemy operacyjne

Tryb Gry w Windows 10 stanie się lepszy, ale musicie uwierzyć na słowo

przeczytasz w 1 min.

Producent przypomina o aktualizacji Fall Creators Update, która 17 października trafi na Windows 10.

Microsoft systematycznie publikuje kolejne aktualizacje dla systemu Windows 10. Ich temat nie jest zazwyczaj poruszany w kontekście graczy, ale bywają wyjątki i właśnie mamy do czynienia z kolejnym.

Już jakiś czas temu Windows 10 wzbogacony został o Tryb Gry. Jego zadanie nie jest szczególnie zaskakujące. Rozwiązanie to ma na celu przede wszystkim poprawę działania gier (uruchomiony tytuł otrzymuje priorytet i może korzystać z największej wydajności komputera). Pomysł chyba się przyjął (chociaż w testach trudno dostrzec wielkie różnice), ponieważ nie zostanie porzucony, a rozwinięty.

17 października na Windows 10 trafi aktualizacja Fall Creators Update. Producent potwierdził, że w jej ramach Tryb Gry doczeka się rozbudowy i stanie się lepszy. Szkoda tylko, że nie podano żadnych bliższych informacji i tym samym trzeba wierzyć producentowi na słowo.

Oczywiście przy okazji Microsoft przypomniał, że na komputerach z Windows 10 oraz Xbox One cały czas pojawiają się warte uwagi gry. Obecnie, przynajmniej jego zdaniem, gracze powinni zacierać ręce na myśl o Forza Motorsport 7 czy Middle-earth: Shadow of War (obydwa tytuły trafią do programu Xbox Play Anywhere).

Źródło: dsogaming, gameranx

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  wizard2233
  2
  Może coś poprawią, bo aktualnie ten tryb gry jest dla mnie dość uciążliwy.
  • avatar
   Snack3rS7PL
   0
   Tak się zastanawiam, czy MS jak niektórzy sprzedawcy nie sprzedaje funkcji, która już istnieje, bo przecież nadawanie priorytetu procesom jest już w Windows 7