Aplikacje mobilne

Łapka w dół dla Twittera

przeczytasz w 1 min.

Aplikacja mobilna Twittera na iOS zyskała właśnie nową funkcję. Póki co - w formie testów dla części użytkowników, ale wkrótce może pojawić się na stałe u każdego. Jak będą wyglądać łapki w dół na Twitterze?

Twitter testuje funkcję minusowania komentarzy

Nowa funkcjonalność, która pojawiła się właśnie na urządzeniach mobilnych z systemem iOS z pewnością spodoba się użytkownikom, którzy nie wyobrażają sobie życia bez tej platformy społecznościowej i aktywnie z niej korzystają. Opcja minusowania komentarzy znajduje się obecnie w fazie testowej i od reakcji społeczności zależy jej przyszłość.

Dislike na Twitterze

Łapki w dół na Twitterze będą działać na podobnej zasadzie, co oceny postów w grupach na Facebooku. Negatywne oceny mają świadczyć o wartości (a właściwie jej braku), jaką wnosi komentarz w trwającą dyskusję. Tym sposobem obecni w wątku użytkownicy będą w stanie omijać wpisy, które zdaniem społeczności nie wnoszą żadnych konkretów do rozmowy.

Funkcja oceniania komentarzy została wprowadzona celem zebrania danych i nie jest dostępna dla wszystkich użytkowników. Oprócz tego - każdy głos jest anonimowy, a ich ilość nie wpłynie na kolejność wyświetlania komentarzy.

Sprawdźcie u siebie, czy otrzymaliście funkcję minusowania komentarzy na Twitterze i dajcie znać w komentarzach, co o niej sądzicie.

Źródło: twitter.com @TwitterSupport

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dexterr
  -3
  Fascynujący news ;/. Garbarek ostatnio specjalizuje się w tworzeniu takiego guano.
  • avatar
   GrafikaFika
   0
   Większość zmian wprowadzanych na Twitterze budzi we mnie wątpliwości - może jedynie ta zwiększająca limit znaków jawnie mnie cieszyła. Dobrze, że testują a nie od razu wrzucili wszystkim.