Gry

Twórcy gry Hitman przygotowali miły prezent dla graczy

przeczytasz w 1 min.

Darmowy pakiet Spring Pack pozwala zapoznać się z rozdziałem Sapienza (II epizod gry), prócz głównej misji fabularnej daje okazję do realizacji ponad 120 wyzwań i 12 kontraktów.

Jakiś czas temu nad IO Interactive pojawiły się czarne chmury, ale ostatecznie studiu udało się uratować serię Hitman. Prawdopodobnie w przyszłości pojawią się kolejne odsłony, ale póki co twórcy skupiają się jeszcze na tej, która jako ostatnia trafiła do sklepów.

I z racji rozpoczynającej się wiosny przygotowany został prezent dla graczy. To pakiet Spring Pack, dzięki któremu można zapoznać się z rozdziałem Sapienza (II epizod gry). Prócz głównej misji fabularnej (World of Tomorrow) spodziewać można się tu ponad 120 wyzwań, 12 kontraktów, 7 osiągnięć do zdobycia i kilku drobniejszych elementów.

Pakiet Spring Pack dostępny jest za darmo na wszystkich platformach docelowych gry - PC, Xbox One i PlayStation 4. Trzeba dodać, iż zainteresowani pobierać mogą prezent do 3 kwietnia. Po pobraniu zawartość zostanie z graczem już na stałe, a postępy zostaną przeniesione do pełnej wersji - w przypadku zakupu wydania Game of the Year Edition.


Źródło: HITMAN, ioi

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Vengir
  1
  Dla wyjaśnienia: w ramach powyższej promocji dostajemy sam epizod 2. Epizod 1 z Paryżem nie jest wymagany, ale jeśli go nie kupiliśmy go wcześniej, to musimy sobie odpuścić tamtą misję i przejść po prologu od razu do Sapienzy (i narazić się na możliwe spoilery).

  Możemy też zagrać w prolog w placówce ICA, bo jest on dostępny za darmo na stałe jako swego rodzaju demo.
  • avatar
   Kenjiro
   0
   Trzeba pamiętać, że grę trzeba pobrać/zainstalować, po usunięciu z dysku znika możliwość ponownej instalacji.
   • avatar
    Wasek
    0
    Wystarczy kliknąć w poniższy link a potem u góry kliknąć "FREE". Otworzy się link do aplikacji Steama, która doda nam ją do biblioteki.

    https://steamdb.info/app/439890/