• benchmark.pl
 • Gry
 • Twórcy Horizon: Zero Dawn chcą szybciej wydawać kolejne gry
Gry

Twórcy Horizon: Zero Dawn chcą szybciej wydawać kolejne gry

przeczytasz w 1 min.

Horizon: Zero Dawn może być przełomową produkcją w historii studia Guerrilla Games. Wkrótce przeniesie się ono do nowej siedziby i znacząco zwiększy liczbę pracowników.

Być może nie wszyscy określą Horizon: Zero Dawn mianem hitu, ale trzeba zgodzić się z tym, iż jest to produkcja bardzo udana. Odpowiadające z nią Guerrilla Games zjednało sobie wielu fanów i prawdopodobnie właśnie na bazie sukcesu Horizon: Zero Dawn (sprzedaż wygląda bardzo dobrze) zdecydowano się podjąć pewne kroki.

Chodzi przede wszystkim o znaczącą rozbudowę zespołu. Obecnie mówić trzeba o 250 pracownikach, ale w przyszłym roku ich liczba wzrosnąć ma do 450. Znaleziono już nową siedzibę (w Amsterdamie), dzięki której możliwe będą kolejne zatrudnienia. Wszystko po to, aby efektywnie i szybciej przygotowywać kolejne gry.

„Chcemy wydawać gry co dwa lub trzy lata, zarówno nowe tytuły, jak i te oparte na istniejących już markach.” - Hermen Hulst, szef Guerrilla Games

Graliście w Horizon: Zero Dawn? Warto przypomnieć, że wcześniej Guerrilla Games kojarzone było przede wszystkim z racji serii Killzone, być może niektórzy gracze pamiętają też ShellShock: Nam ’67.

Źródło: videogamer

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Chong-li
  5
  O Horizon: Zero Dawn mogę powiedzieć że jest to naprawdę świetna gra.Dodatek The Frozen Wilds uzupełniający wątek fabularny to również pełen profesjonalizm wykonania natomiast główna fabuła jest fenomenalna gdyż została osadzona w dobrze znanym wielu fanom SFI-Ction klimacie gdzie to przez maszyny życie na naszej planecie omal nie zostało unicestwione.Zdobywanie legendarnej zbroi,próby łowieckie czy zdobywanie kolejnych kotłów PSI, KSI, RO, SIGMA i ZETA jak również dominacja maszyn to tylko kropla w morzu co może zaoferować nam gra.Graficznie HZD stoi na bardzo przyzwoitym poziomie i przy dobrym TV z HDR naprawdę cieszy oko.
  • avatar
   Kieresz
   2
   tak robice gowno na szybko...bedzie drugi ubisoft
   • avatar
    leon-san
    1
    A może by tak zrobić port na PC? Ja np konsoli nie posiadam, a w dodatku mimo prób nie jestem w stanie przestawić się na sterowanie padem.