Gry

Zobaczcie, jak wygląda Assassin's Creed: Valhalla - Gniew Druidów

przeczytasz w 1 min.

Kupiliście Assassin's Creed: Valhalla? Ukończyliście już całą kampanię i wykonaliście wszystkie zadania poboczne? Jeśli tak to pewnie zainteresuje Was nadciągający Gniew Druidów.

Pierwszy fabularny dodatek do Assassin's Creed: Valhalla

Samo istnienie DLC nie jest jakimkolwiek zaskoczeniem, ponieważ zapowiedziano je już wcześniej. Trzeba było jednak poczekać na materiały wideo nieco dokładniej przybliżające szykowane przez twórców atrakcje. Dziś pierwszy fabularny dodatek do Assassin's Creed: Valhalla doczekał się pierwszego zwiastuna. Tym samym można rzucić okiem na wybrane lokacje Irlandii, bo właśnie tam osadzona została akcja omawianego dodatku.

Ubisoft przypomniał też o dacie premiery. To istotna kwestia, bo i w tym przypadku ogłaszano już opóźnienie. Teraz prawdopodobnie wszystko idzie zgodnie z planami, ponieważ producent i wydawca utrzymuje, że Assassin's Creed: Valhalla - Gniew Druidów zadebiutuje 13 maja. Będzie dostępny w ramach przepustki sezonowej, a także do osobnego zakupu.

Gameplay z Assassin's Creed: Valhalla - Gniew Druidów

Oczywiście premiery można spodziewać się na wszystkich platformach docelowych gry, a więc na PC, konsolach Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S i PlayStation 5, a także w usłudze Google Stadia.

Poza nowymi terenami gracze otrzymają tu oczywiście kolejne zadania do realizacji. Tym najważniejszym będzie zjednoczenie frakcji walczących o tytuł Wysokiego Króla Irlandii. Nie będzie to łatwe, także z racji tajemniczej sekty tytułowych druidów.

W omawiane klimaty świetnie wprowadza powyższy zwiastun, ale to nie wszystko. Opublikowano również obszerne fragmenty rozgrywki z nadchodzącego dodatku. Jeśli tylko macie trochę wolnego czasu i jesteście zainteresowani, pozostaje życzyć miłego seansu.

Źródło: Ubisoft Polska, Ubisoft North America

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Erikson83
  2
  Lipa ta gra jak nie wiem...te assasiny nudne już są jak flaki z olejem
  • avatar
   szymcio30
   -2
   Tylko szkoda bo Assassin's Creed: Valhalla nie dorasta do pięt serii God of War. A najgorsze to grafika, która jest gorsza od poprzedniej części a wymagania z kosmosu. Stałe 60fps na ULTRA detalach w 4K nie jest osiągalne nawet na RTX 3080
   • avatar
    Silver
    0
    Te asasiny to takie głośne produkcje, że nawet Leszy się zatrudnił.
    • avatar
     Ahura
     0
     kiedyś może ogram, Days gone wymiata