Gry

Udostępniono demo gry Śródziemie: Cień wojny

przeczytasz w 1 min.

Doskonała okazja na przyjrzenie się rozgrywce w Śródziemie: Cień wojny. Zapoznać można się tutaj z regionem Nurn, a także charakterystycznym dla tego tytułu systemem Nemesis.

Kiedyś były standardem, obecnie pojawiają się sporadycznie, najczęściej kilka tygodni lub miesięcy po premierach gier. Wersji demo, bo właśnie o tym mowa, doczekało się Śródziemie: Cień Wojny.

Produkcja studia Monolith Productions zadebiutowała we wrześniu zeszłego roku. Zebrała dość dobre oceny (na poziomie około 80%), ale jeśli nie przekonało Was to do zakupu to wspomniana wersja demo pozwoli przyjrzeć się rozgrywce z bliska. Zapoznać można się tutaj z regionem Nurn, a także charakterystycznym dla tego tytułu systemem Nemesis.

Osiągnięte postępy można będzie przenieść do pełnej wersji gry (po jej ewentualnym zakupie. Demo dostępne jest na wszystkich platformach docelowych Śródziemie: Cień wojny - PC (Steam), PlayStation 4Xbox One.


Będąc przy Śródziemie: Cień wojny nie sposób pominąć informacji sprzed kilku dni. Twórcy zdecydowali się bowiem usunąć z gry mikropłatności. Wprawdzie przymierzano się do tego od pewnego czasu, ale dopiero ostatnia aktualizacja ostatecznie wcieliła plany w życie.

Źródło: Shadow of War

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Chong-li
  4
  @KENJI512 ha ha ha dokładnie to chyba jakaś nowa moda najpierw wydać grę a po roku demo :):):)
  To co się dzieje w branży gier ostatni laty to dobry temat na kabaret:)
  • avatar
   KENJI512
   3
   Czy to nie jest przypadkiem gra wydana rok temu?

   Nie wiem, może spóźniam się z czasem, ale jak pamiętam dema zawsze były przed lub równo z premierą :) Jeszcze mam kilka płyt z pisemek różnych z nimi.

   No ale miło, że chociaż tyle ;)
   • avatar
    Adrian Waleczny
    -2
    Ciekawe, czy doczekam się w końcu jakiegoś RPG w stylu Wieśka 3, w świecie Śródziemia. Oj, grałbym :)
    Ciekawe, dlaczego nikt się nie podjął takiego zadania. Jakieś sprawy licencyjne stoją na przeszkodzie ?
    • avatar
     Vaclav
     -2
     Demo 50GB