Filmy / seriale / VOD

Nowy Joker ma datę premiery i kolejną gwiazdę w obsadzie

przeczytasz w 2 min.

Joker: Folie À Deux ma zadebiutować za nieco ponad 2 lata. Poza tym ujawniono głośne nazwisko, które pojawi się w obsadzie obok Joaquina Phoenixa.

Kiedy premiera Joker: Folie À Deux?

Trzeba przyznać, że dość szybko przybywa informacji na temat kontynuacji filmu Joker z 2019 roku. W czerwcu potwierdzono pełny tytuł, czyli Joker: Folie À Deux. Teraz natomiast podano datę premiery i to nie przybliżoną, ale dokładną.

Joker: Folie À Deux ma zadebiutować 4 października 2024 roku. Oczywiście jeśli nic się nie zmieni, co przy tak odległym terminie nigdy nie jest pewne.

Lady Gaga wystąpi w Joker: Folie À Deux

Pojawiła się też inna istotna, oficjalna informacja związana z omawianym filmem. Już od pierwszych zapowiedzi jasne jest, że w roli głównej ponownie wystąpi Joaquin Phoenix. Okazuje się, że w obsadzie pojawi się też Lady Gaga. Gdyby ktoś utożsamiał tę panią wyłącznie ze śpiewem to od razu wypada nadmienić, że wcale nie będzie to jej debiut na wielkim ekranie.

Lady Gaga wcieli się najprawdopodobniej w Harley Quinn. Zaskoczenie? Absolutnie nie, poszlaką sugerującą pojawienie się tej postaci był już sam podtytuł filmu. Francuskie, odnoszące się do medycyny Folie à Deux to „obłęd udzielony”, dość jednoznaczna sugestia odnośnie relacji, jaką będziemy mogli tutaj zobaczyć.

Twórcy w ciemno obstawiają kolejny hit, Joaquin Phoenix zarobi ogromne pieniądze

Joker z 2019 roku zebrał bardzo wysokie oceny i okazał się sukcesem także na najważniejszym polu, czyli pod względem finansowym. Za kontynuację odpowiadają w sporej części te same osoby, przede wszystkim Todd Phillips, Scott Silver i wspominany już Joaquin Phoenix.

Ten ostatni poważnie zasili swój budżet. Jak donoszą branżowe media, za występ w Joker: Folie À Deux zarobi 20 mln dolarów. To ogromna kwota, nawet jak na tę branżę i aktorów z najwyższej ligi. Zresztą, dla porównania można dodać, że Joker z 2019 roku przyniósł mu „jedynie” 4,5 mln dolarów.

Źródło: @ladygaga

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Jarosław_Wyzwoliciel
    0
    Tak, to prawda! Ja będem nowym Jokerem!