Gry PlayStation 4

Uncharted 4 od dziś bogatsze o dodatek Bounty Hunters

przeczytasz w 1 min.

Producent wprowadza do Uncharted 4: Kres Złodzieja sporo dodatkowej zawartości.

Bawicie się przy Uncharted 4: Kres Złodzieja? Chociaż twierdząco odpowiadać mogą tu jedynie właściciele PlayStation 4, produkcja ta na brak zainteresowania raczej nie narzeka. Tym bardziej, że jest nadal rozwijana.

Od dziś gra bogatsza jest o zawartość z dodatku Bounty Hunters. Największe atrakcje to tutaj bez wątpienia mapa Village znana z drugiej odsłony serii, a także nowy tryb rozgrywki - tytułowy Bounty Hunters. Przeznaczony jest on do rozgrywki sieciowej, gdzie dwie drużyny staną do rywalizacji w celu zdobycia określonej liczby punktów. Te pojawiać będą się na ich kontach po wyeliminowaniu oponenta i zebraniu pozostawionych przez niego punktów. Każda drużyna posiadać będzie kapitana, którego unicestwienie punktowane ma być wyżej.

To jednak nie wszystko. Liczyć można też na nowe bronie - DC Single Action, RKL-155, Lowe-S, Harrison 1890, US-AN 12, a także kolejne dopałki i możliwość oglądania powtórek kinowych.

„Jedna z największych paczek skarbów z dodatkami jest już dostępna w Uncharted 4! Nowy tryb gry online, powrót dobrze Wam znanej mapy z Uncharted 2 i wiele więcej - zobaczcie zwiastun i nie zapomnijcie pobrać ostatniej aktualizacji gry :)”


Źródło: PlayStation Polska EXTRA

Komentarze

27
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Mnie tam pasi niezłą reklamę robią pcmr jakich to mają herbatników z piaskownicy.
  Do stada jeszcze brakuje piotrusia i bleebleble grafika od siedmiu boleści.
  Pewnie sobie nie odpuszczą no bo przecież na hasło Uncharted dostają spazmów i zgrzytają zębami hue hue.
  • avatar
   -AKATSUKI-
   -12
   Najbardziej spaprana gra ostatniego tysiaclecia, ale tak to jest jak niekompetetne ludziska biora sie za cos co z gory jest juz kaszanka.. Nic tylko pogratulowac lykania przez dzieci specjalnej troski tego bubla..