Konsole do gier

Użytkownicy Xboxa chętniej kupują gry

przeczytasz w 0 min.

Wygląda na to, że spośród użytkowników trzech najpopularniejszych konsol, to Xboxowcy najchętniej sięgają po nowe tytuły. Brytyjski serwis Tech.co.uk podaje, że sprzedaż gier na konsole Xbox360, w porównaniu z konkurencją, wypada najlepiej. Pomimo iż na pierwszym miejscu, pod względem sprzedaży samych konsol, nadal znajduje się Nintendo Wii.

Użytkownicy konsoli Microsoftu mogą pochwalić się średnio siedmioma tytułami gier. Nieco słabiej wypadają w tej konkurencji gracze korzystający z uroków Playstation 3 – cztery tytuły. I co najciekawsze, na samym końcu znajdują się fani;) konsoli Wii, którzy nie tylko kupują najmniej ale i dostają dwie gry wraz z konsolą.


Nie zapominajmy jednak, że konsola Playstation 3 pojawiła się na rynku znacznie później w porównaniu z Xboxem 360. To zdecydowanie przekłada się na dotychczasowe możliwości właścicieli konsol japońskiego producenta. Zobaczymy co przyniosą kolejne miesiące. Sprzedaż gier, ich popularność, przekłada się na zwiększone wsparcie dla konsol ze strony deweloperów gier i akcesoriów. Zatem jest o co walczyć.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login