• benchmark.pl
 • Gry
 • Valve ujawnia szczegóły pierwszego dodatku DLC do Left 4 Dead
Gry

Valve ujawnia szczegóły pierwszego dodatku DLC do Left 4 Dead

przeczytasz w 1 min.

O tym że Valve "dłubie" przy dodatku do pierwszej odsłony swojej wieloosobowej, niezwykle grywalnej strzelaniny znanej jako Left 4 Dead wiadomo było już od jakiegoś czasu. Wczoraj jednak firma ta postanowiła "odsłonić karty" i oficjalnie ogłosiła, że dodatek ten przyniesie nową kampanie zatytułowaną Crash Course. Rozgrywające się w niej wydarzenia będą stanowić swoiste wypełnienie pomiędzy istniejącymi już scenariuszami - "No Mercy" i "Death Toll".

Zgodnie z zapowiedziami twórców nowy dodatek to nie tylko nowe lokacje, nowe linie dialogowe dla naszych bohaterów i super wybuchowy finał, ale także nowe mapy dla trybu Przetrwanie i udoskonalenie trybu Kontra poprzez wprowadzenie wskaźnika gotowości do ataku członków drużyny zainfekowanej. Dodatek ma poprawić również system automatycznego rozmieszczania przedmiotów w grze, co zdaniem Valve przyczyni się do lepszego zbalansowania rozgrywki.

Crash Course ma pojawić się w usługach SteamXbox Live już we wrześniu, przy czym wersja przeznaczona dla posiadaczy konsol Xbox 360 kosztować będzie 560 punktów MS. Dla graczy pecetowych będzie ona jednak w pełni darmowa.

Na koniec warto dodać, że już 17 listopada na rynek trafi druga odsłona gry Left 4 Dead, której zapowiedź wzbudziła niemałe zamieszanie wśród graczy. Część z nich zdecydowała się nawet na bojkot tej produkcji, o czym wcześniej pisaliśmy na łamach naszego serwisu.

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Makkk
  0
  A ja poprostu chcę HL2 EP3...
  • avatar
   darek11
   0
   troche tak dziwnie, chyba chca by pierwsza czesc nie poszla w odstawke skoro za chwile drga czesc wyjdzie
   • avatar
    Cr4sH
    0
    Crash :)

    zgadzam się z darkiem11.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Tym co kupili L4D obiecali tworzenie dodatków, i wspieranie gry itp... pewnie dlatego :).
     • avatar
      maker
      0
      L4D 2 i tak nie kupie ;] a dodatek do L4D zawsze mile widziany :P