• benchmark.pl
 • Gry
 • Na to czekaliśmy, Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 oficjalnie zapowiedziane
Gry

Na to czekaliśmy, Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 oficjalnie zapowiedziane

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
7 komentarzy Dyskutuj z nami

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 pozwoli wrócić do uwielbianego przez wielu graczy świata wampirów. Premiera gry planowana jest na pierwszy kwartał przyszłego roku.

Kilka dni temu pisaliśmy, iż nadciąga nowy Vampire: The Masquerade. Doniesienia spotkały się bardzo ciepłym przyjęciem, a twórcy zgodnie z obietnicami oficjalnie zapowiedzieli swój projekt. To Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2.

Jak sugeruje nazwa, będziemy mieli do czynienia z bezpośrednią kontynuacją ostatniej odsłony serii, czyli Vampire: The Masquerade - Bloodlines z 2004 roku. Mimo upływu lat wielu graczy o niej nie zapomniało, co najlepiej świadczy o tym, z jakim przyjęciem się spotkała. Ekipy Paradox Interactive oraz Hardsuit Labs mają nadzieje, że podobnie będzie i w tym przypadku. Tym bardziej, że do prac zaproszono wybrane osoby współtworzące poprzednią odsłonę serii.

Akcja Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 rozegra się w Seattle. Twórcy zaprezentują alternatywną wizję współczesnej rzeczywistości przedstawiając wydarzenia rozgrywające się podczas rozpoczynającej się w mieście wojny o handel krwią i wpływy z tego tytułu.

Głównym bohaterem będzie oczywiście krwiopijca, pod względem mechaniki rozgrywki należy nastawiać się na połączenie gry akcji i RPG. Ważną częścią zabawy będą nadnaturalne zdolności oraz wybory moralne.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2

Zainteresowani? Premiera Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 planowana jest na pierwszy kwartał przyszłego roku. Gra trafi na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Najwięksi fani serii mogą być zainteresowani przedsprzedażą. Ta już teraz prowadzona jest na GOG, Steam i Epic Games Store.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 pierwszy zwiastun


Źródło: Paradox Interactive

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Ghola
  Jaram się jak Wampir na słoneczku :D
  11
 • avatar
  topiq
  Trzeba będzie sobie pierwszą część przypomnieć. Pamiętam jak na premierę była bardzo zabugowana i bez polskiego języka. ponoć wyszło sporo patchy fanowskich i teraz ta gra jest dość grywalna.
  1
 • avatar
  vandam
  Na Vampyr się nabrałem (zły nie był... ale zawiodłem się na nim po tym jak go promowali). Poczekam do premiery z ewentualnym zakupem.
  1
 • avatar
  Threadripper
  Pierwsza część to moja pierwsza gra która była tak dobra na swoje czasy, że nie przeszkadzały mi w niej masakryczne problemy techniczne, a przede wszystkim wszechobecne ścinanie i zupełny brak płynności w wielu lokacjach na całkiem dobrym sprzęcie.
  Nowa część zapowiada się niesamowicie, mam nadzieję że nie będzie zbyt "nowoczesna" i dostosowana do "potrzeb dzisiejszych graczy".