Gry

Vampyr pojawi się dopiero w przyszłym roku

przeczytasz w 1 min.

Studio Dontnod napotkało w trakcie prac na poważny problem, w związku z czym na przygotowanie gry potrzebować będzie więcej czasu.

O grze Vampyr nie mówi się może przesadnie wiele, ale informacje ujawnione przez studio Dontnod zdołały zainteresować całkiem spore grono graczy. Niestety, na premierę trzeba będzie poczekać dłużej.

Do tej pory mówiono, iż Vampyr zadebiutuje w listopadzie. Teraz jednak dowiadujemy się, że twórcy będą potrzebowali więcej czasu. Tym samym poinformowali, że Vampyr pojawi się dopiero w przyszłym roku. Nie ujawniono dokładnej daty, padają jedynie wzmianki mówiące o wiośnie, najpewniej będzie to zatem II kwartał.

„Opóźnienie premiery to zawsze trudna decyzja. Wierzymy jednak, że dotrzymanie terminu nie może odbyć się kosztem jakości. Kilka tygodni temu byliśmy pewni, że wydamy grę w tym roku. Niestety, problem techniczny - już rozwiązany - zmusił nas do weryfikacji założeń.”


Bez zmian w kwestii platform docelowych. Vampyr trafi na PC oraz konsole PlayStation 4Xbox One.

Gdyby ktoś o tym tytule nie słyszał, Vampyr to gra akcji z elementami RPG. Akcja rozgrywa się w Londynie z początku XX wieku, podczas panowania wirusa hiszpańskiej grypy. Główny bohater to chirurg wojskowy Jonathany E. Reida, który po ugryzieniu przez wampira musi połączyć misję niesienia pomocy z koniecznością zaspokojenia głodu krwi.

Źródło: dualshockers, Focus Home Interactive

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!