Gry

Vampyr w złocie - twórcy pokazali fragmenty rozgrywki

przeczytasz w 1 min.

Czekający na grę Vampyr mogą być spokojni, debiut odbędzie się zgodnie z planami. Na ostatniej prostej twórcy ujawniają kolejne informacje i materiały wideo.

Studio Dontnod udowodniło już, że jest w stanie przygotować oryginalną i wciągającą grę. Mamy nadzieję, że potwierdzi to Vampyr, którego debiut zbliża się coraz większymi krokami i nic mu już nie zagraża.

Producent pochwalił się, iż Vampyr uzyskał status gold, a to oznacza, że wszelkie prace zostały zakończone. Można być już zatem spokojnym, iż gra zadebiutuje 5 czerwca, na PC oraz PlayStation 4Xbox One. Właściciele pierwszej z wymienionych platform już jakiś czas temu poznali wymagania sprzętowe.

Jednocześnie warto wspomnieć o przekazanej przez twórców informacji, iż do dyspozycji gracza oddany zostanie tu tylko jeden slot na zapis rozgrywki dla każdej rozpoczętej kampanii. Nie wszystkim się to podoba, ale gra zmuszać ma do podejmowania wyborów, które będą znacząco wpływać na dalszy rozwój wydarzeń. Twórcy chcą zachęcić tym do zastanowienia się na kolejnymi decyzjami. Zdradzono też, że gra posiadać będzie 4 zakończenia, a dotarcie do jednego z nich będzie możliwe tylko w przypadku ukończenia rozgrywki bez zabijania kogokolwiek.

Na deser mamy natomiast materiał wideo prezentujący fragmenty rozgrywki. Osoby dokładnie śledzące losy tej produkcji mogą kojarzyć już niektóre sceny, ponieważ pokazywano je wcześniej, ale nie brakuje też nowych ujęć.


Źródło: Vampyr Game, youtube - GAMESTATION

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  xbk123
  2
  Klimat jak najbardziej na tak. Ale jak na 2018 to wykonanie (np. animacje) takie dość przeciętne w złym tego słowa znaczeniu.
  • avatar
   stach122
   1
   Ja już dawno mam złożony preorderek, mało jest gier o takiej tematyce i klimacie.
   • avatar
    xxx.514
    0
    Czyżby tym kolejnym przystankiem byłoby E3? niemniej jednak, kolejna godna uwagi pozycja do biblioteki.
    • avatar
     Ghola
     0
     Urlop sobie zaplanowałem na granie w toto ;)

     Wiem wiem, no life i takie tam :D