Oprogramowanie

Vista: kasowanie plików zajmuje całe wieki

przeczytasz w 0 min.

Windows Vista cierpi na przypadłość, która sprawia, że komputery zawieszają się podczas kasowania, kopiowania i przenoszenia plików. Błąd ten wywołał sporą konsternację na forach internetowych.
\"Widziałem jak błąd ten wygląda na żywo i uwierzcie mi, ma on miejsce w momencie kopiowania przez 64k połączenie przy wykorzystaniu 256MB pamięci RAM,\" skarży się czytelnik. \"¯eby nie było tak łatwo, kopiowania nie da się w żaden sposób przerwać.\"

Jak można przeczytać w jednym z wątków na Microsoftowej stronie TechNet, Microsoft wydał już poprawkę dla tego problemu, ale nie udało mu się stłumić fali gniewu. Nie ma się co dziwić, że emocje biorą górę. Jak podaje informator, poszczególni użytkownicy musza uzyskać pozwolenie Microsoftu zanim ściągną poprawkę. Co więcej, hotfixy sprawiają jeszcze większe problemy podczas instalacji niż patche.
Rzecznik Microsoftu obiecał, że sprawdzi czy są prowadzone prace nad patchem usuwającym problem. Tymczasem użytkownicy Visty wieszają na niej psy.
\"Wprost nie mogę w to uwierzyć, że przesiadłem się na nowy komputer wyposażony w system Windows Vista, tylko po to, żeby dowiedzieć się, że nie jest on w stanie ani przenosić ani kasować plików w wydajny sposób,\" pisze na forum Microsoftu jeden z niezadowolonych użytkowników.
\"Microsoft chyba robi sobie jaja! Najbardziej podstawowa funkcja, której używam na okrągło działa niewyobrażalnie wolno.\"

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!