Gry

W Cyberpunk 2077 nie będziemy prowadzić pojazdów latających

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
12 komentarzy Dyskutuj z nami

Kolejny dzień, kolejne informacje na temat Cyberpunk 2077. Po Night City poruszać będziemy się przede wszystkim pieszo, samochodami oraz rowerami.

Cyberpunk 2077 to w ostatnich dniach bardzo gorący temat. Na prezentacji podczas E3 2018 się nie skończyło i w sieci cały czas pojawiają się nowe informacji związane z tą produkcją. Co ważne, są one na tyle istotne, że przybliżają nam intrygująco zapowiadającą się rozgrywkę.

Wrażenia z zamkniętego pokazu nakazują oczekiwać tu ogromnego, a zarazem otwartego świata. Składające się z 6 głównych dzielnic Night City można będzie przemierzać na różne sposoby. Wiemy już jednak, że zabraknie wśród nich opcji prowadzenia pojazdów latających. Potwierdził to Max Pears, projektant poziomów w CD Projekt RED. Jednocześnie dał do zrozumienia, że będą one czymś więcej niż tylko „dekoracją”.

„Nie będziesz w stanie kontrolować pojazdów latających, ale będą one wykorzystywane w niektórych misjach jako kluczowe elementy.”

Obecnie można jedynie domyślać się, co to oznacza. Być może opublikowane za jakiś czas materiały z rozgrywki przybliżą tę kwestię. Można być za to pewnym, że po Night City poruszać będziemy się przede wszystkim pieszo, samochodami oraz rowerami. Również to zdradził przywoływany Max Pears.

Źródło: wccftech

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  djgromo
  Rowerami? Bikes =/= Bicycles.
  9
 • avatar
  wrobellito
  Tobie zabrakło mocy w główce
  3
 • avatar
  Vengir
  Coś mi się wydaje, że twórcy mieli jednak na myśli motocykle. :)
  3
 • avatar
  cacodemon
  Brakło mocy w tabletowych procusiach w kąsolach ?
  -17
 • avatar
  kryspin34
  "Przywoływany Max Pears" - ciekawe z którego kręgu!
 • avatar
  brigthmight
  bedziemy jezdzic rowerami. Potem dodadza deskorolke i wrotki w dlc'ku... a serio to mnie zupelnie nie dziwi ze nie bedzie pojazdow latajacych, trudno byloby to ogarnac pod katem fabuly i bylby prawdziwy koszmar przy projektowaniu architektury. Swiat musialby byc wiekszy niz 1 miasto. Prosciej byloby zrobic latajacego bohatera z mozliwoscia robienia modyfikacji cybernetycznych. Ale jeszcze prosciej dac mu samochod po prostu... GTA 2077
 • avatar
  fitgame
  A rower będzie nosił nazwę płotka?