Gry

W Cyberpunk 2077 nie będziemy prowadzić pojazdów latających

przeczytasz w 1 min.

Kolejny dzień, kolejne informacje na temat Cyberpunk 2077. Po Night City poruszać będziemy się przede wszystkim pieszo, samochodami oraz rowerami.

Cyberpunk 2077 to w ostatnich dniach bardzo gorący temat. Na prezentacji podczas E3 2018 się nie skończyło i w sieci cały czas pojawiają się nowe informacji związane z tą produkcją. Co ważne, są one na tyle istotne, że przybliżają nam intrygująco zapowiadającą się rozgrywkę.

Wrażenia z zamkniętego pokazu nakazują oczekiwać tu ogromnego, a zarazem otwartego świata. Składające się z 6 głównych dzielnic Night City można będzie przemierzać na różne sposoby. Wiemy już jednak, że zabraknie wśród nich opcji prowadzenia pojazdów latających. Potwierdził to Max Pears, projektant poziomów w CD Projekt RED. Jednocześnie dał do zrozumienia, że będą one czymś więcej niż tylko „dekoracją”.

„Nie będziesz w stanie kontrolować pojazdów latających, ale będą one wykorzystywane w niektórych misjach jako kluczowe elementy.”

Obecnie można jedynie domyślać się, co to oznacza. Być może opublikowane za jakiś czas materiały z rozgrywki przybliżą tę kwestię. Można być za to pewnym, że po Night City poruszać będziemy się przede wszystkim pieszo, samochodami oraz rowerami. Również to zdradził przywoływany Max Pears.

Źródło: wccftech

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  djgromo
  9
  Rowerami? Bikes =/= Bicycles.
  • avatar
   wrobellito
   3
   Tobie zabrakło mocy w główce
   • avatar
    Vengir
    3
    Coś mi się wydaje, że twórcy mieli jednak na myśli motocykle. :)
    • avatar
     cacodemon
     -17
     Brakło mocy w tabletowych procusiach w kąsolach ?
     • avatar
      kryspin34
      0
      "Przywoływany Max Pears" - ciekawe z którego kręgu!
      • avatar
       brigthmight
       0
       bedziemy jezdzic rowerami. Potem dodadza deskorolke i wrotki w dlc'ku... a serio to mnie zupelnie nie dziwi ze nie bedzie pojazdow latajacych, trudno byloby to ogarnac pod katem fabuly i bylby prawdziwy koszmar przy projektowaniu architektury. Swiat musialby byc wiekszy niz 1 miasto. Prosciej byloby zrobic latajacego bohatera z mozliwoscia robienia modyfikacji cybernetycznych. Ale jeszcze prosciej dac mu samochod po prostu... GTA 2077
       • avatar
        fitgame
        0
        A rower będzie nosił nazwę płotka?