Gry komputerowe

W ten weekend gramy za darmo w Expeditions: Conquistador

przeczytasz w 1 min.

W taki sposób twórcy chcą przypomnieć o swojej produkcji i zachęcić do przyjrzenia się jej kontynuacji, która zadebiutuje już w przyszłym tygodniu.

27 kwietnia odbędzie się premiera gry Expeditions: Viking – turowego erpega ekipy Logic Artists, który jest jej drugim podejściem do tego gatunku. Cztery lata wcześniej na rynku zadebiutowała gra Expeditions: Conquistador i jeśli dotąd nie mieliście okazji w nią zagrać, to w ten weekend będziecie mieli taką możliwość.

21 kwietnia o godzinie 19.00 na Steamie wystartuje darmowy weekend z grą Expeditions: Conquistador. Przenosi nas ona do XVI-wiecznej Ameryki Środkowej, gdzie jako załoga hiszpańskich konkwistadorów eksplorujemy i podbijamy terytoria. Produkcję tę wyróżnia nieliniowa kampania, fabuła pełna sekretów i spisków oraz taktyczny system walki.

Gra Expeditions: Conquistador osiągnęła średnią ocen na poziomie 7,7/10 i wiele wskazuje na to, że druga część obdarzona podtytułem Viking powtórzy ten sukces. Tym razem akcja rozegra się w VII wieku, a my wcielimy się w dowódcę klanu nordyckich wojowników. Dobra wiadomość jest taka, że produkcja została już zakończona i premiera jest niezagrożona.

„To była niezwykła podróż. Po pozytywnych opiniach zdobytych dzięki zamkniętej becie i obecności na PAX East, jesteśmy podekscytowani, mogąc wreszcie dostarczyć graczom Expeditions: Viking. Aby uczcić zbliżającą się datę premiery drugiego tytułu z serii, dajemy graczom darmowy weekend wraz z Expeditions: Conquistador, aby mogli przygotować się do przygód w erze wikingów” – mówi Jonas Waever, dyrektor kreatywny.

Źródło: IMGN.Pro, Cenega

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    AlexBe
    0
    Ciekawy tytuł , ale chyba nie za bardzo udało mi się pojąć mechanikę gry. Mimo dwóch podejść grę zakańczałem na pierwszej wyspie podczas obrony osady - nie dałem rady przejść tej misji.