Gry

Wargaming szykuje ciekawe zapowiedzi na E3

przeczytasz w 1 min.

Najważniejsze wydaje się to, że Wargaming ujawni wreszcie swój tajemniczy projekt konsolowy, który produkuje studio Wargaming West.

Wargaming targi E3 zapowiedź

Dzięki grze World of Tanks studio Wargaming odniosło naprawdę duży sukces i staje się coraz poważniejszym graczem na rynku. Nic dziwnego zatem, że producent ten zamierza pojawić się na targach E3.

Na stoisku o powierzchni ponad 900 metrów kwadratowych, zlokalizowanym w hali południowej numer 601, Wargaming pokaże kilka swoich produkcji. Wśród nich pojawić mają się nie tylko te dobrze już znane, ale również takie, które zobaczymy po raz pierwszy.

Udostępnionych zostanie kilkanaście komputerów z grą World of Tanks, w której to zwiedzający będą mogli spróbować swoich sił. Pokazane zostanie również World of Warplanes. To na targach E3 właśnie, w specjalnie przygotowanej sali kinowej, po raz pierwszy zaprezentowane będzie także World of Warships.

Najważniejsze wydaje się jednak to, że Wargaming ujawni wreszcie, zapowiedziany na początku roku, swój tajemniczy projekt konsolowy, który produkuje studio Wargaming West (wcześniej pod nazwą Day One Studios). Co ważne, na targach będzie można go własnoręcznie przetestować.

Źródło: Wargaming, pcgamer

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Nie tędy droga BO NIE WSZYSCY SĄ GIMNAZJALISTAMI I MAJA CZAS KARMIĆ W KAŻDEJ GRZE. Nie da się normalnie wejść i strzelać. Oczywiści zawsze będą chętni do wyrażanie siebie poprzez farmienie i kreowanie swych postaci czołgów mchów. Jednak konkurencja w tego typu produkcjach jest największa choć by HAWKEN. Czemu nie szukają luki w strategiach. Poza tym czołgi są za wolne a statki jeszcze wolniejsze prócz chwilowego zauroczenia nic z tego nie wyjdzie
  • avatar
   stud3nt
   2
   World of Warplanes niestety nie dorasta do pięt konkurencji (War Thunder) i jeszcze długa droga przed nim, zanim stanie się realną konkurencją dla kogokolwiek. Do tego czasu będzie starał się zdobyć klientów w inny sposób - integracja kont czołgów, samolotów i statków, Clan Wars itp.

   World of Warships to jedna wielka niewiadoma - oprócz obrazków wydzielanych jak ryż w japońskim obozie koncentracyjnych i tak samo dawkowanych zapowiedzi - nic nikt nie wie. Ciekawe, czy zaprezentują gameplay, czy znowu jakieś filmiki i rendery na silniku gry - może być ciekawie.
   • avatar
    Varso
    1
    nikt ci nie karze farmić. Wykładasz kasę na premium i masz tyle golda że bez stresu jedziesz wszystkich jak chcesz ;)
    • avatar
     Konto usunięte
     -1
     hehe... WG... WOT.. WOWp... WOWs...

     Ja się trzymam jak najdalej od tych skrótów i tych marek, szkoda czasu oferowana jakość rozgrywki jest wyjątkowo niska, nastawiona na golenie frajerów.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      I bez go;da da się grać wystarczy mieć dobrych kumpli i kastę piwa :)
      Recepta na każdą grę.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Coś cichutko o World of Warplanes - czyżby WarThunder tak mocno zmiażdżył konkurencję?

       Gracze są już znudzeni WoTem (ciekawe kiedy redakcja na to wpadnie, sponsorning to nie wszystko), ale faktycznie statki moga spowodowac że WG wróci na szczyt popularności - przynajmniej na te kilka miesiecy.