• benchmark.pl
 • Gry
 • 8 milionów egzemplarzy Watch Dogs w sklepach - ile trafiło do graczy?
Gry

8 milionów egzemplarzy Watch Dogs w sklepach - ile trafiło do graczy?

przeczytasz w 1 min.

Yves Guillemot, CEO Ubisoftu twierdzi, iż pod względem sprzedaży Watch Dogs spełniło oczekiwania.

Watch Dogs gra

Ubisoft pochwalił się ostatnio tym, iż w sklepach wylądowało już 8 milionów egzemplarzy Watch Dogs. Wynik naprawdę dobry, ale tego typu informacja mówi nam dość mało. Najważniejsze jest bowiem to, ile z tego trafiło do rąk graczy. Teraz wiemy i to.

Tym razem informacje pochodzą również od producenta, ale nie zostały ujawnione wprost. Ubisoft pochwalił się, iż w trakcie rozgrywki zhakowano do tej pory 1 773 131 550 cywilów, co przełożyło się na średnią 280 osób na każdego gracza.

Najbardziej ścisłe umysły szybko wyliczyły zatem, że można dojść tutaj do wniosku, iż Watch Dogs trafiło do 6 332 970 graczy.

W porównaniu do tego ile egzemplarzy wylądowało w sklepach wynik jest zatem o około 20% gorszy. Mimo tego należy uznać go za sukces, zwłaszcza w obliczu sporej krytyki, jaka dotknęła grę.

Yves Guillemot, CEO Ubisoftu jest z takiego obrotu sprawy zadowolony i twierdzi, iż pod względem sprzedaży Watch Dogs spełniło oczekiwania. Pozostaje nam zatem czekać na Watch Dogs 2, które w tej sytuacji wydaje się być czymś niemal pewnym.

Watch Dogs gra sprzedaż

Źródło: gameinformer, twitter

Komentarze

19
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  6
  Nabyłem i żałuje :( no ale po patchach jest całkiem nieźle polecam zainstalować sobie moda TheWorse 0.97c wtedy gra wygląda o wiele lepiej. Jednak sama fabuła jest cienka z gameplay po 8 godzinach nudzi :( lepiej poczekać na GTA V.
  • avatar
   cyferluu
   4
   a mnie ciekawi czy można zareklamować grę jako produkt nie zgodny z opisem. Jakby to przeszło to Oni nagle w magiczny sposób zaczęli by robić naprawdę dopracowane gry.
   • avatar
    Martines
    3
    Czyli wychodzi na to, że nie warto tracić energii, czasu i przede wszystkim kasy na optymalizację bo i tak się sprzeda ;)
    • avatar
     baca130
     1
     Ciekawe ilu grało "za darmo".
     • avatar
      ni-ck
      1
      6 mln debi*&, którzy kupią każde gó#$& w ładnym opakowaniu, bo tak im nakaże jakaś śmieszna korporacja. Zdebilienie ludzkości postępuje w postępie geometrycznym niestety...
      • avatar
       Kieresz
       1
       6mln frajerow
       • avatar
        Reqiem88
        -1
        A ktoś pomyślał, że 280 osób zekanowanych to nic? Ja sam miałem koło 1000 i wcale nie robiłem tego jakoś często.