• benchmark.pl
 • Gry
 • Ważna aktualizacja wzbogaci Dishonored 2 o nowe elementy
Gry

Ważna aktualizacja wzbogaci Dishonored 2 o nowe elementy

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
8 komentarzy Dyskutuj z nami

Lada dzień zabawa przy Dishonored 2 powinna być jeszcze ciekawsza.

Zaliczacie się do graczy, którzy zdecydowali się sięgnąć po Dishonored 2? Jeśli tak to zainteresują Was ostatnie informacje ujawnione przez twórców.

Lada dzień udostępniona zostanie druga duża aktualizacja gry. Przyniesie ona szereg mniejszych poprawek, a także nowe elementy, które mogą znacząco uatrakcyjnić rozgrywkę. Arkane Studios wzbogaci Dishonored 2 o możliwość ustawienia niestandardowego poziomu trudności, a także wybór misji i możliwość rozpoczęcia każdej misji od nowa.

Sposobność ustawienia niestandardowego poziomu trudności objawi się specjalnymi suwakami w opcjach. Za ich pomocą korygować będzie można około 20 aspektów zabawy, między innymi efektywność ukrywania się za osłonami, szybkości działania strzałek usypiających czy liczbę aktywnych przeciwników, którzy mogą zaatakować gracza jednocześnie. Najbardziej zaprawieni w bojach będą mogli pokusić się o „tryb dla twardzieli”, między innymi bez możliwości ręcznego zapisu i wczytania stanu gry.

„Tryb dla twardzieli zawiesza poprzeczkę jeszcze wyżej. Gracz musi żyć z konsekwencjami podjętych decyzji lub pogodzić się ze spowodowaną nimi nieodwracalną śmiercią swojej postaci.” – główny projektant Dishonored 2, Dinga Bakaba

Aktualizacja w wersji beta pojawi się na PC (Steam) już 18 stycznia. Finalna wersja wydana zostanie natomiast 23 stycznia, nie tylko na PC, ale i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

Źródło: bethesda

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Sharimsejn
  Jak to wygląda pod względem optymalizacji po tym patchu? Nie kupię jeśli dalej trzeba mieć 1070 żeby płynnie pograć xd
  4
 • avatar
  KORGAN
  Można już grać?
  3
 • avatar
  Fiona
  Dokładnie, czy to jest już grywalne na PC ?
  3
 • avatar
  neXt___
  Szkoda, że teak niewiele redakcji testuje gry po upływie pewnego czasu (patchów i sterowników). Chyba tylko ruski z gamegpu się w to bawią i powtarzają testy gier pod koniec roku. Im wyszło że wzrost wydajności w stosunku do wersji premierowej jest zauważalny, dla RX 470 i 970 jest do po 5 do minimalnej i 10 do średniej. Sporo.
  2
 • avatar
  Fiona
  Dzięki za odpowiedzi :)
  Czyli na luziku mogę jeszcze poczekać i kupić.

  Szkoda iż obecnie nie wydaje się już bet gier, tylko późne alfy i człowiek musi czekać parę miesięcy żeby pograć....
  1