Wideorejestratory

Wideo-rejestrator DOD LS470W+ dostępny w Polsce

przeczytasz w 1 min.

DOD LS470W+ wygląda naprawdę interesująco. Czego więcej chcieć od takiego urządzenia?

Rejestratory samochodowe to gadżety, które zyskały ostatnimi czasy na popularności i towarzyszą w podróżach coraz większej liczbie osób. Jeśli aktualnie rozglądacie się za tego typu urządzeniem, być może zainteresuje Was dostępny już na naszym rynku DOD LS470W+.

Jest to rozbudowana wersja modelu DOD LS470W. Producent zastosował tutuj filtr polaryzacyjny, który redukuje niechciane odbłyski od szyby, prześwietlenia, a także pogłębia intensywność barw. Zdecydowano się też na większy, 3-calowy wyświetlacz oraz pojemniejszą baterię.

Pozostałe parametry odpowiadają już tym z pierwowzoru, co nie jest jednak wadą. Przysłona f/1.6 czy system optyki złożony z siedmiu soczewek oraz możliwość ustawienia ISO na poziomie 12800 to elementy, które mogą się podobać. Dobrej jakości obraz rejestrowany jest nawet w złych warunkach oświetleniowych, nocą nagrywanie wspiera technologia WDR. Rozdzielczość sięga maksymalnie 1920x1080 pikseli.

DOD LS470W+

DOD LS470W+ ekran

Producent chwali się też, iż DOD LS470W+ posiada 10-krotnie szybszy procesor GPS niż inne tego typu urządzenia. Dzięki niemu liczyć można na dane dotyczące pokonywanej trasy, a także ustalanie m.in. dystansu, jaki dzieli nas od celu podróży. GPS odpowiada także za podawanie na wyświetlaczu dokładnej szybkości, z jaką porusza się auto.

Specyfikacja techniczna DOD LS470W+:

Wideo-rejestrator DOD LS470W+ oferowany jest w cenie około 1150 złotych.

Źródło: DOD

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  FaraonM
  2
  Przy tej cenie , rozdzielczości,fps i wyglądzie nie widzę zbytniej opłacalności takiego wideorejestratora :P
  • avatar
   wizard2233
   -3
   Używam do tej pory DOD LS460W GPS i działa już od prawie 2 lat codziennie na okrągło, powiem wam że wart swojej ceny.