Gry komputerowe

Wiedźmin 3: Dziki Gon - zobacz zapis z nietypowej sesji motion capture

przeczytasz w 1 min.

Już kilka razy mieliśmy okazję wspominać o materiałach publikowanych przez PlayStation Polska. Kolejny z nich również wart jest uwagi.

Wiedźmin 3: Dziki Gon sesja motion capture

Skoro jesteśmy po premierze gry Wiedźmin 3: Dziki Gon to mogłoby się wydawać, że wszelkie materiały wideo z nią związane nie będą już dla nikogo interesujące. Mamy jednak taki, który większość z was obejrzy z przyjemnością.

Już kilka razy mieliśmy okazję wspominać o materiałach publikowanych przez PlayStation Polska. Za każdym razem pojawiała się w nich Kinga Kujawska, która oprowadzała nas po studiu CD Projekt RED, przyglądała się kulisom prac nad grą, a nawet próbowała swoich sił w wybranych aspektach tworzenia nowych przygód Geralta. Pamiętacie zapewne, jak wyglądały jej wysiłki przy pracach nad polską wersją gry. Dzielna prezenterka podjęła się kolejnego wyzwania.

Tym razem wzięła udział w jednej z sesji motion capture i zrobiła to rzecz jasna z charakterystyczną dla siebie gracją. Jakie były tego efekty? Zobaczyć możecie to na poniższym materiale wideo.


Przypominamy, że przygotowaliśmy dla was benchmarkowe centrum gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, gdzie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje związane z tym tytułem. Tam też szukajcie konkursu, w którym wygrać można cyfrową wersję gry na PC.

Źródło: PlayStation Polska

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  32
  Miło się tą Panią ogląda :)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Ehh a mogli zatrudnić tą panią http://www.amy-johnston.com/ wejdźcie na Videos/Reel.
   • avatar
    palmall
    0
    hmm... dajcie przynajmniej numer gg do tej pani :P
    • avatar
     Konto usunięte
     -4
     walka w w3 jest słaba brak tego czegoś
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      ale ona jest pusta...