Smartfony

Wiemy, kiedy Huawei zaprezentuje nowe flagowce

przeczytasz w 1 min.

Stosowanie tutaj liczby mnogiej nie jest przypadkowe. Wiele wskazuje bowiem na to, iż szykowane są 3 modele. Konferencja prasowa, a tym samym premiera urządzeń, odbędzie się pod koniec marca.

Już jakiś czas temu stało się jasne, że Huawei nie pochwali się nowymi flagowcami podczas targów MWC 2018. Ostatecznie okazuje się jednak, że nie będziemy czekać na nie dużo dłużej.

MWC 2018 odbędą się bowiem pod koniec lutego, a Huawei zaprezentuje nowe flagowce miesiąc później. Producent ustalił już datę konferencji prasowej. Odbędzie się ona 27 marca w Paryżu.

Stosowanie tutaj liczby mnogiej nie jest przypadkowe. Wiele wskazuje bowiem na to, iż szykowane są 3 modele. To Huawei P20, Huawei P20 Plus oraz Huawei P20 Lite, chociaż ostatni z wymienionych może pojawić się nieco później.

A skoro najbardziej prawdopodobna jest premiera Huawei P20 i Huawei P20 Plus dodajmy, że spodziewać należy się po nich procesora Kirin 970 i rozbudowanych możliwości fotograficznych (potrójna kamera główna). Względem zeszłorocznych modeli zauważalną różnicą powinny być odchudzone ramki wokół wyświetlaczy.

Huawei P20 kamera

Źródło: techradar

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Nalovp
    -6
    Samochody? ostatnio autoświat pisał o lexusie,ze wypuszcza nowy flagowiec.W komputerswiat ten burak pisarski na wszystko już nazywa flagowce.Tu nie inaczej wszystko jest flagowcem.