Oprogramowanie

Windows 10 Anniversary Update pod koniec lipca

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
62 komentarze Dyskutuj z nami

Za kilka tygodni Windows 10 wzbogacić powinien się o bardzo dużą aktualizację.

Nawet jeśli komuś się to nie podoba, Windows 10 systematycznie zwiększa swoje rynkowe udziały. Na brak aktualizacji też narzekać nie można i to zmieniać nie powinno się przez kolejne lata. Tylko kilka razy wydane zostaną jednak największe łatki, takie jak zbliżająca się teraz Anniversary Update.

Nie można mówić o zaskoczeniu, ponieważ Anniversary Update już jakiś czas temu zapowiadał sam producent. Dokładnej daty premiery jednak nie ujawniono. Zgodnie z tym co sugeruje nazwa można było się jednak spodziewać, że debiut odbędzie się w lipcu bądź sierpniu.

Ostatecznie tak właśnie będzie, przynajmniej zdaniem informacji związanego blisko z obozem Microsoft blogu thurrott. Prace mają być ostatecznie sfinalizowane w połowie lipca, a proces wdrażania aktualizacji ruszyć w okolicach 29 lipca, a więc równo rok po premierze systemu.

Zapewne dopiero wtedy poznamy pełną listę zmian, jakie omawiana aktualizacja przyniesie. Powinno być ich wiele. Z ujawnionych informacji wiemy, że pojawi się pezede wszystkim wsparcie dla Windows Hello (biometryczne logowanie), rozszerzone zostaną możliwości Cortany oraz notatek, liczyć można będzie też na funkcję Windows Ink.

Źródło: windowscentral, thurrott

Komentarze

62
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  musslik
  Zaraz się zleci masa "ekspertów" i będą jęczeć o tym że nie zaktualizują ;)
  16
 • avatar
  studionti
  "Zabawne to że za pomocą jednego oryginalnego klucza można aktywowac każdy posiadany sprzęt dożywotnio"

  To rzeczywiście bardzo zabawne.
  3
 • avatar
  Dubler
  "Na brak aktualizacji też narzekać nie można i to zmieniać nie powinno się przez kolejne lata." Dobry software to taki który nie potrzebuje aktualizacji, czyż nie? Większość łatek to bugfixy, a im więcej bugfixów tym system był bardziej dziurawy... Nie ma się czym chwalić
  1
 • avatar
  AntySyjon
  No właśnie dziwne, że o problemach win10 dowiaduję się od użytkowników win7 i 8, a sam mam dyszkę od premiery i jakoś tak mnie rozpieścił ten system, że jak pracuję na starszych to już mnie krew zalewa
 • avatar
  Konto usunięte
  Nie słuchajcie kitamo on pracuje w Microsoft.
 • avatar
  Pavilon
  a mozliwosc wylaczenia aktualizacji ?
  -3
 • avatar
  bor_belial
  "Z ujawnionych informacji wiemy, że pojawi się pezede wszystkim wsparcie dla Windows Hello (biometryczne logowanie)"

  To ja nie za bardzo rozumiem... Mam win10 od września i logowania przy użyciu czytnika używam...
 • avatar
  Konto usunięte
  Taaa... aktualizacja Cortany. Szkoda, że o polskiej wersji binga możemy zapomnieć, czyli o Cortanie po polsku, a i niestety o Siri też, możemy zapomnieć.
  IV RP tysiąc lat za resztą cywilizacji.