Gry

Wkrótce otwarta beta trybu PvP w Ghost Recon: Wildlands

przeczytasz w 1 min.

Producent przygotowuje nową formułę rozgrywki. Tryb PvP można będzie sprawdzić już za kilka dni.

Ubisoft cały czas stara się przyciągać do Ghost Recon: Wildlands nowych graczy. Jednym ze sposobów jest wzbogacanie gry o nowe elementy, z czego ucieszą się oczywiście także ci, którzy na zakup już się zdecydowali. Lada dzień sprawdzić można będzie kolejną formułę zabawy.

Mowa o Ghost War, czyli trybie PvP. Zostanie on udostępniony w ramach bezpłatnej aktualizacji, która planowana jest na jesień. Już w dniach od 21 do 25 września można będzie jednak brać udział w beta testach. Dadzą one dostęp do sześciu z dwunastu odmiennych klas (każda ma własną charakterystykę, broń, profity i opcje personalizacji) oraz pięciu z ośmiu map.

„W Ghost War, dwie grupy graczy biorą udział w deathmatchach drużynowych czterech na czterech (4v4) w podobny taktyczny sposób, jak w podstawowej wersji gry, gdzie strategia jest równie ważna jak umiejętności. Drużyny będą mogły wybrać spośród szerokiego wachlarza klas w trzech kategoriach - natarcia, strzelca wyborowego i wsparcia. Te konkretne role trzeba będzie wypełniać na rozległych polach bitew, aby pokonać wrogów.”

Beta testy odbędą się na wszystkich platformach docelowych gry. Co ciekawe, będą mogli brać w nich udział nie tylko posiadacze gry, ale również ci, którzy jej nie mają. Odpowiednie pliki zostaną udostępnione do pobrania już 19 września.


 


Źródło: Ubisoft

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kristof080
  1
  Przez PUBG wszystkie gry dostana extra content.
  • avatar
   kristof080
   1
   Moze dlatego gowno, ze znalazl sie wsrod 150000 zbanowanych graczy za oszustwo, i wiecej takich ,,super'' rozgrywek nie bedzie.
   • avatar
    kristof080
    0
    Oczywiscie ze nie slyszal. Gra wyszla rok temu, i do teraz, Ubi sie nie spieszylo, a teraz nagle daja pvp.
    • avatar
     Pardek
     0
     Tylko, że PUBG to naprawdę jest gówno. Chyba z 10 razy prawie, że pod rząd miałem WYGRANY WYGRANY KURCZAK PODANY. To się nudzi po prostu. Grałem z 3 osobami. Wszyscy sprzedaliśmy.