Gry

Wolfenstein II: The New Colossus – w jedności siła

przeczytasz w 1 min.

Nowy zwiastun Wolfenstein II: The New Colossus przybliża przyjaciół, jakich spotka na swojej drodze B.J. Blazkowicz.

Wolfenstein II: The New Colossus to jedna z najmocniej promowanych ostatnio gier. Mimo wielu informacji i materiałów wciąż chcemy jednak oglądać kolejne, a to służy za najlepszą rekomendację i potwierdza, że Machine Games tworzy coś naprawdę ciekawego.

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że B.J. Blazkowicz to prawdziwy twardziel. Nawet jemu przyda się jednak pomoc i na szczęście będzie mógł na nią liczyć. Prócz czających się na każdym kroku nazistów, bohater spotka na swojej drodze sporą rzeszę przyjaciół.

Nieco więcej opowiadają o nich sami twórcy. Jednocześnie przypominają, że tym razem B.J. Blazkowicz będzie walczył nie tylko za Amerykę. Wizja powiększającej się rodziny to dodatkowy bodziec do jak najszybszego wyzwolenia kraju.

„B.J. Blazkowicz powraca w Wolfenstein II: The New Colossus – i ma jeszcze więcej przyjaciół, którzy pomogą mu wykorzenić zło, które zalęgło się w jego ukochanej ojczyźnie.”


Premiera gry 27 października, na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Mieliśmy już okazję przyjrzeć się zabawie z bliska, zajrzyjcie do naszych pierwszych wrażeń.

Źródło: bethesda

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konsole Rzondzom
  -6
  I tak Wolfenstein jedynka, ten z Amigi, był najlepszy.
  • avatar
   wojtek_pl
   -10
   Znowu promocja gigantyczna, budująca napięcie i oczekiwania. A sam produkt okaże się pewnie mało wartą kupą. Jak No Man's Sky na przykład. Nie wiem czy warto tak podbijać oczekiwania.