• benchmark.pl
 • newsy
 • Polskie finały World Cyber Games 2012 już 6 października - będzie transmisja na żywo

Polskie finały World Cyber Games 2012 już 6 października - będzie transmisja na żywo

przeczytasz w 1 min.

Nadchodzi decydujące starcie

World Cyber Games 2012 polskie finały

Już w najbliższą sobotę - 6 października odbędą się polskie finały World Cyber Games 2012. W walce o dotarcie do nich wzięło udział ponad 1100 osób, które rywalizowały w grach: FIFA 2012, StarCraft II, Warcraft III oraz World of Tanks.

Największą popularnością cieszył się ostatni z wymienionych tytułów, w którego podczas eliminacji zagrało prawie 700 osób. Na drugim miejscu uplasowała się FIFA 2012, a dalsze pozycje zajęły Warcraft III i StarCraft II.

W warszawskim Multikinie w Złotych Tarasach decydujące boje stoczy już jednak jedynie 40 najlepszych zawodników. 10 zwycięzców otrzyma wymarzoną przepustkę na światowe finały World Cyber Games 2012, które odbędą się już 29 listopada w chińskim mieście Kushan.

W przerwach spotkań zaplanowano kilka atrakcji dla widzów. Oprócz licznych pokazów artystycznych, jak występ DJ’a, pokaz z yoyo i wiele innych, organizatorzy przewidzieli także konkursy, w których do wygrania będą nagrody ufundowane przez firmy Samsung i Roccat.

Specjalnie na potrzeby tegorocznych rozgrywek telewizja HYPER+ utworzy studio na żywo, z którego relacjonować będzie przebieg finałów. W programie nie zabraknie wywiadów z zawodnikami, organizatorami i prowadzącym, którym jest w tym roku Marcin Prokop.

Transmisja rozpocznie się o godzinie 17.00 i dostępna będzie na internetowej stronie HYPER+. Jeśli ktoś ma natomiast możliwości osobistego stawienia się na imprezie to warto zrobić to, tym bardziej że wstęp na nią jest bezpłatny.

Źródło: wcgpoland, samsung, inf. prasowa

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Szkoda tylko że przy zapisach robiono selekcję, bo po mimo wielu wolnych miejsc w turnieju fify 12 wielu graczy nie zostało zapisanych po mimo że zapisywali się w regulaminowym czasie zapisów.

  Dla mnie ściemaaaaaaaaaaaa
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   Pamiętam jak wiele lat temu był turniej Quake 3 w Warszawie. Wygrał chyba Makler. Przez wyrównane mecze finał przeciągnął się ostro do nocy. Goście z obsługi rozbierali stoiska, a ja z grupą może 100 zapaleńców zdarłem gardło jak na stadionie. Teraz już nie ma takich emocji...
   • avatar
    Cacek93
    1
    Na WCG też nie będzie Cs'ów??
    To już przegięcie moim zdaniem, mam nadzieję, że przynajmniej na ESWC zobaczę
    Neo, Taza, Kubena, Pashę oraz Loorda :)
    • avatar
     Konto usunięte
     -4
     Dobór gier jest straszny widać wpływ gigantów fifa 12 ma żałosne optymalizacje nie nadaje się do grania bo tnie. Starcraft 2 jest płatny nie powinny się tam takie gry znajdować. Warcraft jest dobry ale tyle co blizard na nim zarobił to mógł by chociaż patcha wydać co poprawi rozdzielczość bo szału dostaje. Word of tanks świetny pomysł oby więcej darmowych nowych pomysłów. Giganci niszczą swoimi wpływami świat gier nie pozwalają się przebić nowym pomyślą blizard od lat płaci i wciska wszędzie warcrafta i starcrafta a są gry jak supreme commander co całkowicie zmieniają oblicze strategi. Skoro nie ma CS i dobrze bo ile można to mogli coś nowego dać.
     • avatar
      RexRX
      0
      Ja mam Fifę 12 i uważam że nie ma złej optymalizacji chyba że na konsolach.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Szkoda, że w Warszawie, a nie we Wrocku. :C Ale i tak sobie obejrzę. :)