Gry komputerowe

World of Tanks: co nowego w wersji 10.0?

przeczytasz w 1 min.

Nowa aktualizacja nosi nazwę „Rubikon” i wprowadza do gry wiele nowości, między innymi tryb Rozwałka.

WoT 10

Jeszcze w tym miesiącu gra World of Tanks doczeka się bardzo dużej aktualizacji oznaczonej numerem „10.0”. Co nowego przygotowała firma Wargaming?

Aktualizacja o nazwie „Rubikon” wprowadzi do gry World of Tanks przede wszystkim zupełnie nowy tryb rozgrywki – Rozwałka. Będzie on dostępny w dwóch wariantach: Dominacji i Polowania na Stal. które cechują się równymi warunkami zwycięstwa i konfiguracjami drużyn. 

Tryb ten wyróżnia się możliwością powrotu do walki innym czołgiem po zniszczeniu, bitwami garażowymi, miejscami naprawy podczas pojedynków i przechwytywaniem flag. Do tego opcja ostrzału artyleryjskiego oraz lotniczego. Na potrzeby tego trybu przygotowano dwie nowe mapy – Paryż i Berlin rozdarte wojną. 

WoT 10 Paryż

WoT 10 Berlin

„Rubikon” to także nowy sezon misji osobistych, w którym nagrodą będzie czołg T-22 sr. poziomu 10-tego. Będą też nowe medale i osiągnięcia. Wargaming odda też do dyspozycji graczy przewodnik po rozgrywkach PvE. Całości dopełni rozszerzona możliwość dostosowywania czołgów do własnych potrzeb.

„Rubikon nie tylko dodaje mnóstwo nowych elementów do gry, ale stanowi również dobrą podstawę pod dalszy rozwój w kierunku, jaki gracze oczekują,” powiedział Sergey Laptenok, dyrektor działu wydawniczego w World of Tanks. „Słuchanie naszej społeczności i przedstawianie jej nowych, ekscytujących możliwości zabawy jest siłą napędową naszych decyzji”.

Źródło: Wargaming

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  jawbone
  6
  Z tymi trybami to nieźle zerżnęli od War Thundera, cieniutko :P
  • avatar
   Nullmaruzero
   4
   Pewnie znowu tylko dodadzą mapki, premki i przesuną flagi robiąc nowy tryb + eventualnie jako wersja milestone przerobią wygląd jakiś okienek :D A tak to nawet antiflooda na czacie nie będzie, bo zbyt skomplikowane to jest do zrobienia. Przy 9.0 jak WarThunder wychodził to mamili graczy Havociem i pokazywali jak to się budynki rozwalają. Teraz mamy 10.0 i co z tego zostało wprowadzone? Bujające się gąsienice – jest havoc? no jest, można odfajkować xD
   • avatar
    Konto usunięte
    2

    Szkoda, że filmik ni jak ma sie graficznie do tego co oferuje ta gra
    • avatar
     MaNiAc
     1
     A jeszcze ktoś w ten badziew gra?
     • avatar
      decorator12
      1
      A gra wykorzystuje już więcej niż dwa rdzenie?
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Czy nowy try rozwałka będzie polegał na tym kto pierwszy rozwali gramofon z c*****ą muzyką wygrywa?