Gry komputerowe

Samouczki World of Warplanes "Szkoła Latania" - pierwsza część materiału szkoleniowego

przeczytasz w 1 min.

Wargaming postanowiło produkować samouczki z gry World of Warplanes. Niedawno na YouTube możemy zobaczyć pierwszą część tejże serii.

World of Warplanes: Szkoła Latania

Wargaming staje się coraz bardziej rozpoznawalny na rynku gier MMO. Dzieje się tak przede wszystkim za sprawą World of Tanks, które niedawno świętowało zarejestrowanie 40-milionowego gracza. Jednak ostatnimi czasy coraz większą popularnością cieszy się bliska siostra WoT-a, a mianowicie World of Warplanes.

W związku z szerzącą się popularnością tego symulatora lotów Wargaming postanowiło stworzyć serię specjalnych samouczków "Szkoła Latania" przeznaczoną dla osób rozpoczynającą dopiero swą przygodę z lataniem.

Od niedawno na YouTube możemy zobaczyć pierwszą część serii. Ten materiał ma na celu ułatwić początkującym pilotom wejście w świat gry, pokazując misje, modyfikowanie samolotów, rozwój, współprace z drużyną, jak również omawia wyniki bitew I pokazuje jak śledzić swoje postępy. Następne filmy zagłębią się w bardziej zaawansowane zagadnienia takie jak strategie na poszczególnych mapach i inne, kluczowe aspekty gry.

Szkoła latania: samouczek Warplanes

Poniżej prezentujemy wspomniany filmik:

Źródło: Wargaming, inf. prasowa

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  10
  Najlepszy samouczek dla WoWp to:

  Uninstall game, next install WarThunder.
  • avatar
   Flynn
   9
   W War Thunder jest rozbudowany samouczek w wielu jezykch, za ktorego ukończenie dostaje się nagrody. Nadal twierdzę, że WoW nie ma szans konkurując z WT.
   • avatar
    Ari93
    6
    jak do War Thundera dodadza czolgi i statki i to wszystko bedzie walczylo na jednej mapie... to zmiazdzy wszystkie "world of ..." razem wziete ;D
    • avatar
     gostek2012
     3
     wywaliłem betę jak zapowiedzieli reset kont