Gry komputerowe

Halloween w World of Warships

przeczytasz w 1 min.

W tym roku raz jeszcze przyjdzie nam toczyć boje z piekielnymi hordami Rasputina. Dziś rusza tryb Halloween w World of Warships.

Już dzisiaj (26 października) startuje Halloween w grze World of Warships. To oznacza, że wirtualni kapitanowie z całego świata mogą spróbować swoich sił w nowym trybie PvE. Wargaming zapowiada, że jest to kontynuacja wydarzenia z ubiegłego roku.

12 miesięcy temu gracze World of Warships brali bowiem udział w misji, polegające na eliminacji zagrożenia, jakie stanowiły piekielne hordy Rasputina. Na rok wystarczyło, ale teraz arcywróg powraca i jest silniejszy niż kiedykolwiek wcześniej.

Misja zatytułowana Sunray in the Darkness (która jest częścią aktualizacji 0.6.12.1) raz jeszcze każe więc graczom uporać się z armią okrętów ciemności, a także zniszczyć portal, przez który te ostatnie trafiają do świata żywych. 

Na czas tej bitwy wirtualni kapitanowie będą mogli stanąć za sterami niszczyciela Urashima, krążownika Svyatozar, pancernika Magnu-S oraz lotniskowca Nobilium. Wszystkie mają, rzecz jasna, unikatowego kapitania i nietypowe wyposażenie.

Jeżeli sama dobra zabawa to dla was za mało, to dodajmy, że za wykonanie misji i zadań specjalnych będzie można otrzymać okolicznościowe kamuflaże, doświadczenie, dni konta premium, a także szereg innych nagród w grze World of Warships.

Źródło: Wargaming

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  darioz
  0
  Apeluję do wszystkich Polaków aby odrzucili Halloween raz na zawsze!!! To jest pogańskie święto które jest bardzo niebezpieczne zwłaszcza dla dzieci i młodzieży!!!
  Przebieranie się za Zombie, wampiry, wilkołaki może doprowadzić do prawdziwego opętania duszy przez szatana!!!
  Zamiast Halloween obchodźmy i propagujmy Dzień Zaduszny który jest poświęcony wspomnieniu i modlitwie za wszystkich zmarłych!!!
  Dzieciom przebranym w straszne stroje którzy przyjdą do was po cukierki w to pogańskie święto należy wytłumaczyć że Halloween nie jest naszym świętem i nie wolno pod żadnym pozorem go obchodzić!!! Niech przyjdą w Dzień Zaduszny przebrani za świętych i aniołów i wtedy dopiero będą mogli liczyć na coś słodkiego!!!
  A Halloween niech na wieczność wyląduje tam gdzie jego miejsce czyli na śmietniku historii!!!

  http://www.ceszke.pl/
  • avatar
   Finear
   0
   możecie dodac że od 15listopada WoWS bedzie też na steamie