Gry komputerowe

Co dalej z World of Warships

przeczytasz w 1 min.

Opublikowano wideo, pokazujące czego konkretnie wirtualni kapitanowie mogą spodziewać się w 2016 roku.

WoWS 2016

Od kilku miesięcy wszyscy chętni mogą już zagrywać się w World of Warships. Firma Wargaming przyzwyczaiła nas jednak do tego, że premiera to dopiero początek. Czego konkretnie wirtualni kapitanowie mogą spodziewać się w 2016 roku?

Twórcy poinformowali, że w ciągu najbliższych miesięcy chcą zrealizować to, o co proszą ich gracze. Zasadniczo nowości należy spodziewać się przede wszystkim na polach współpracy i interakcji w drużynie oraz efektów pogodowych.

Już niedługo udostępniona zostanie testowa wersja nowego drużynowego trybu gry World of Warships. Poza tym, należy spodziewać się wprowadzenia rozwiązania, które pozwoli zastosować lepszą taktykę podczas walki. 

Gracze mogą się również spodziewać nowych okrętów odtworzonych na podstawie historycznych szkiców i innych źródeł. Więcej na temat nowości dowiecie się z poniższego filmiku (dostępne są napisy w języku polskim):

A wy, gracie w World of Warships?

Źródło: Wargaming

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kombajn
  7
  Co dalej z WoWs? Nic. Zgnije stopniowo. Twórcom udało się skopać naprawdę dobra grę do poziomu w którym jest niegrywalna. O ile w zamknięta bete grałem do upadłego to teraz nawet tego nie tykam palcem. Dlaczego? Dlatego że o ile w zamkniętej i otwartej becie to czy trafimy przeciwnika zależało w jakiś 90% od tego jak wycelujemy(czyli od naszych umiejętności), o tyle teraz można sobie celować z precyzją co do milimetra a i tak wynik salwy zależy w pełni od humoru RNG i to zupełnie. Nie tylko w kwestii tego czy trafimy (co zdarza się dużo rzadziej niż kiedyś) ale i tego ile zadamy obrażeń.
  Piękny przykład (od 22 minuty) facet wszedł do pokoju treningowego przypisał strzelanie do klawisza klawiatury żeby nie ruszać myszką i kolejne salwy zadawały od 14000 do 2500:
  https://www.youtube.com/watch?v=V6l2PxcV7WI.
  Dawniej można było nauczyć się jak celować, gdzie najlepiej strzelać żeby wpadały cytadele itp. Teraz można to między bajki włożyć bo ty strzelasz a RNG kule nosi gdzie chce.
  • avatar
   Krishnamishna
   2
   JA sie z tym nie zgadzam jest ok
   • avatar
    Bocian81
    0
    Zacna gra,tylko dlaczego sa to statki widma ,gdzie jest załoga obsadzajaca okrety ???.Najwiekszy minus w tej grze pominiety aspekt załogi we wszystkich zagadnieniach
    • avatar
     Helldriver
     0
     World of DD jak już.Pancerniki dostają najbardziej w dupe w tej grze.Przestałem kupowac premki,powoli żegnam sie z tą grą.