Gry komputerowe

World War 3 sukcesem pomimo problemów

przeczytasz w 1 min.

Ekipa The Farm 51 ma pełne ręce roboty, bo gra World War 3 nie działa tak, jak powinna. Równocześnie jednak ma powody do zadowolenia, bo zainteresowanie tym tytułem jest naprawdę duże.

W piątek gra World War 3 zadebiutowała w programie wczesnego dostępu. Premiera miała odbyć się o godzinie 19.00, ale ze względu na pewne problemy techniczne, wyczekujący jej gracze musieli poczekać 90 minut dłużej. Okazało się niestety, że to dopiero początek problemów, bo chętnych było tak dużo, że dla wielu osób zabawa w ogóle nie była możliwa. Mimo wszystko można mówić o sukcesie.

Nawet twórcy z ekipy The Farm 51 nie spodziewali się, że zainteresowanie grą World War 3 będzie aż tak duże. W premierowy weekend została ona kupiona ponad 100 tysięcy razy pomimo tego, że jest to jej wczesna wersja. Efektem są problemy z łącznością z serwerami, ale autorzy podkreślają, że pracują intensywnie nad ich rozwiązaniem. 

Ze względu na wspomniane problemy, oceny gry na Steamie są raczej kiepskie, ale powoli zwiększa się liczba tych pozytywnych, a nowych negatywnych opinii pojawia się coraz mniej. Bardzo dobrze z kolei prezentują się wyniki The Farm 51 na giełdzie. W poniedziałek kurs dosłownie wystrzelił – wzrost wynosi około 46 proc.

Pozostaje więc pogratulować ekipie The Farm 51 i liczyć na to, że jak najszybciej upora się ona z problemami. Wygląda bowiem na to, że World War 3 to kawał dobrej gry, która ma potencjał, by w przyszłości nieźle namieszać.

Źródło: Gry-Online, Bankier, The Farm 51

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudi4Fr
  2
  10h wbite na Steam a jedyne z gry co widziałem to main menu :(

  Pewnie jeszcze tydzień trzeba bedzie poczekać aż ogarną serwery.
  • avatar
   Gucio podroznik
   -7
   graficznie dramat,
   animacje postaci dramat,
   netcode dramat,
   mapa dramat,
   tryb rozgrywki dramat,
   strzelanie dramat,
   movement dramat,

   gra niczego nowego nie wnosi do gatunku FPS.
   typowy i bardzo przecietny shooter, ktory umrze bardzo szybko.
   do tego wszystkiego kolejny early access aka oddaj nam swoje pieniadze.

   2/10