• benchmark.pl
 • Gry
 • WRC 5 otrzyma wersję demo - premiera finalnej wersji w październiku
Gry

WRC 5 otrzyma wersję demo - premiera finalnej wersji w październiku

przeczytasz w 1 min.

Fani gier wyścigowych czekają teraz na premierę Need for Speed. Zwolennicy rajdów większe nadzieje wiążą jednak z WRC 5.

WRC 5

Fani gier wyścigowych czekają teraz na premierę Need for Speed. Zwolennicy rajdów większe nadzieje wiążą jednak z WRC 5. Dla tych drugich mamy dobre wieści.

Już wcześniej twórcy zapowiadali, że gra pojawi się jesienią. Teraz termin ten sprecyzowali i tym samym dowiedzieliśmy się, że WRC 5 udostępnione zostanie już 8 października, ale jedynie we Francji, Belgii i Niemczech. Gracze z pozostałych państw poczekają jednak tylko nieco dłużej - do 16 października. Platformy docelowe gry to PC oraz konsole Xbox OnePlayStation 4, Xbox 360 i PlayStation 3, a także PS Vita.

Co również warte odnotowania, wcześniej pojawić ma się demo. W tym przypadku nie ujawniono jednak dokładnego terminu. Nie wiemy również, co w wersji demonstracyjnej zostanie udostępnione. W finalnej gracze otrzymają za to możliwość rywalizacji w rajdach 14 państw, co łącznie dać ma ponad 400 km tras.

Cieszyć może fakt, że nie zabraknie Rajdu Polski, a co za tym idzie również Roberta Kubicy. Rodzimym wydawcą gry jest Techland.

Źródło: dsogaming

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Redek
  -1
  Wam też skype nie działa, jest jakaś awaria
  • avatar
   mati306
   0
   Demo zdecydowanie na plus ale wolę zainwestować w Dirt Rally, mimo, że to wczesny dostęp, fani rajdów nie będą się przy tym tytule nudzić. Łączy grywalność, niezłą grafikę i świetne efekty dźwiękowe, przez co WRC wypada przy niej drewniano. Chyba, że zaskoczą nas w tym roku.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Mi WRC bardzo przypadło do gustu