Gry

Dziś premiera WRC 5 - świeżutki zwiastun

przeczytasz w 1 min.

Wreszcie się doczekaliśmy - jedna z najlepiej zapowiadających się gier rajdowych trafiła do sklepów.

WRC 5

Miłośnicy rajdowych produkcji, to już koniec waszego wyczekiwania. Dziś (16 października) na polskie półki sklepowe trafiła wreszcie gra WRC 5. Z tej okazji doczekaliśmy się nowego, świetnego zwiastuna.

„WRC 5 powraca z nową fizyką i ulepszonym silnikiem jazdy. Błoto, asfalt, szuter, śnieg, lód – w żadnej innej grze nawierzchnia nie miała tak istotnego i odczuwalnego wpływu na prowadzenie pojazdu” – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Gra WRC 5 oddaje w ręce użytkowników ponad 20 samochodów, w których reprezentować mogą oni 50 zespołów na 65 odcinkach specjalnych składających się na łącznie przeszło 400 kilometrów tras wyścigowych. Co cieszy, nie zabrakło Roberta Kubicy i Rajdu Polski w Mikołajkach.

WRC 5 Polska

Wspomniana już nawierzchnia, to tylko jeden z elementów podkreślających różnorodność. Dodajmy do tego jeszcze zmienne warunki pogodowe oraz tryb dnia i nocy. Nie bez znacznie jest też możliwość rozegrania sezonu we wszystkich ligach: WRC, WRC2 i Junior WRC.

Ci z was, którzy wyczekiwali premiery tego tytułu z pewnością jednak wszystko to już dobrze wiedzą. Dlatego też nie przedłużajmy i przejdźmy do najważniejszego – oto premierowy zwiastun gry WRC 5:

Gra WRC 5 dostępna jest od dzisiaj w wersjach przeznaczonych na PC oraz konsole Xbox OnePlayStation 4, Xbox 360 i PlayStation 3, jak również PS Vita. 

Przypominamy jeszcze, że WRC 5 można przetestować na rozpoczętych dzisiaj targach PGA 2015 w Poznaniu. 

Źródło: Techland, WRC

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  3
  Straszny gniot. Zdecydowanie lepiej jest wybrać DIRT Rally. Lub jak zawsze dla konserów RBR z modami.
  • avatar
   mesjan
   2
   To mają być bezdroża? Widać to nawet na pierwszym zdjęciu że jeździ się po płaskiej powierzchni jak po asfalcie tylko z nałożoną teksturą drogi piaskowej no i kurz leci który na słońcu jak i w cieniu ma ten sam kolor, w cieniu wygląda jakby świecił.
   • avatar
    kokosnh
    1
    Nigdy bym takiej gry nie kupił w ciemno, trzeba sobie przejechać jeden odcinek, lub najlepiej po kawałku w różnych warunkach, aby zobaczyć jaki jest model sterowania i fizyki. Bo niektóre gry wyścigowe bardziej denerwują niż cieszą.

    Sam mam kupionego pada od xbox-a do PC, bo lubię wyścigi :D ( a jak wiadomo, pad to minimum, a najlepiej kierownica z siłownikami )
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Ciekaw jestem, kiedy się ten news pojawił, bo wczoraj po 23 jeszcze go nie było. Nawet z publikacjami typu "Dziś premiera" pan W. przysypia...
     • avatar
      mika34
      0
      Wygląda to jak wyścig resorówk, a nie wrc!
      Słabo to widze.
      • avatar
       kot-kreskowy
       0
       Gdzie DEMO? kiedyś były zapowiedzi a tu nagle taka jakby cisza, mam nadzieję że niebawem się pojawi.
       • avatar
        kubbak
        0
        " jedna z najlepiej zapowiadających się gier rajdowych trafiła do sklepów."
        Śmiechłem zdrowo. Ta gra to istny gniot, daleko jej do CMRów/DiRTów nie wspominają już tu RBRa. Ciekawe graliście w ogóle, że wygłaszacie takie opinie.