Gry

O (rozbudowanym) trybie kariery w grze WRC 8 słów kilka

przeczytasz w 1 min.

50 zespołów, 100 odcinków specjalnych, dynamiczna pogoda i liczne tryby rozgrywki, na czele z rozbudowaną karierą. Od stycznia wiemy, że właśnie to będą najważniejsze cechy gry WRC 8. Jej twórcy postanowili powiedzieć coś więcej na temat tej ostatniej.

Niedawno mogliśmy się przekonać, że WRC 8 wygląda naprawdę dobrze. Grafika odgrywa oczywiście ważną rolę, ale nie jest najważniejsza. Twórcy z ekipy Kylotonn przekonują, że pod ładnymi szatami kryć będzie się dopracowana i wciągająca produkcja. Jednym z jej najważniejszych elementów będzie kariera, której poświęcony został nowy, 4-minutowy materiał wideo.

Z filmu dowiadujemy się, że projektując tryb kariery, twórcy starali się jak najwierniej odwzorować rzeczywistość. Tylko progres z rundy na rundę i z sezonu na sezon ma stanowić gwarancję wejścia na sam szczyt i zdobycie tytułu Rajdowego Mistrza Świata. 

WRC 8 screen 1

Grając w trybie kariery, będziemy musieli wykazywać się nie tylko za kierownicą, ale też w garażu. Nie chodzi wyłącznie o ulepszanie samego samochodu, ale też odpowiednie planowanie i zarządzanie kalendarzem oraz czuwanie nad prawidłowym działaniem całego zespołu. 

W WRC 8 będziemy bowiem rekrutować mechaników i inżynierów, dyrektorów ds. finansów czy komunikacji oraz ekipę medyczną i dział meteo. Zadaniem gracza będzie wykorzystanie ich potencjału oraz dbanie o to, by wszyscy dobrze współpracowali. 

WRC 8 screen 2

W udoskonalaniu strategii pomocne mają okazać się statystyki, które dostępne będą po każdym zakończonym rajdzie. Będziemy musieli też w przemyślany sposób wyznaczać strategię rozwoju (realizowanego w modelu drzewka). To od nas zależy, czy będziemy mieli dostęp do rzetelnych informacji i od nas zależy to, czy nasz samochód lepiej spisuje się w takich czy innych warunkach. 

Chcecie dowiedzieć się więcej? Zerknijcie zatem na poniższy materiał (z fragmentami rzeczywistej rozgrywki):

Gra WRC 8 zadebiutuje we wrześniu 2019 roku w wersjach przeznaczonych na PC, Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch.

Źródło: Bigben Games

Warto zobaczyć również:

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    stach122
    0
    Mało mnie intersuje to, niech do jasnej cholery poprawią ten model jazdy, WRC7 nie było tragiczne ale model jazdy czasem przy szybkich szykanach potrafił mnie doprowadzić do niezłego rzucania mięsem.