• benchmark.pl
  • Gry
  • O (rozbudowanym) trybie kariery w grze WRC 8 słów kilka
Gry

O (rozbudowanym) trybie kariery w grze WRC 8 słów kilka

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
1 komentarz Dyskutuj z nami

50 zespołów, 100 odcinków specjalnych, dynamiczna pogoda i liczne tryby rozgrywki, na czele z rozbudowaną karierą. Od stycznia wiemy, że właśnie to będą najważniejsze cechy gry WRC 8. Jej twórcy postanowili powiedzieć coś więcej na temat tej ostatniej.

Niedawno mogliśmy się przekonać, że WRC 8 wygląda naprawdę dobrze. Grafika odgrywa oczywiście ważną rolę, ale nie jest najważniejsza. Twórcy z ekipy Kylotonn przekonują, że pod ładnymi szatami kryć będzie się dopracowana i wciągająca produkcja. Jednym z jej najważniejszych elementów będzie kariera, której poświęcony został nowy, 4-minutowy materiał wideo.

Z filmu dowiadujemy się, że projektując tryb kariery, twórcy starali się jak najwierniej odwzorować rzeczywistość. Tylko progres z rundy na rundę i z sezonu na sezon ma stanowić gwarancję wejścia na sam szczyt i zdobycie tytułu Rajdowego Mistrza Świata. 

WRC 8 screen 1

Grając w trybie kariery, będziemy musieli wykazywać się nie tylko za kierownicą, ale też w garażu. Nie chodzi wyłącznie o ulepszanie samego samochodu, ale też odpowiednie planowanie i zarządzanie kalendarzem oraz czuwanie nad prawidłowym działaniem całego zespołu. 

W WRC 8 będziemy bowiem rekrutować mechaników i inżynierów, dyrektorów ds. finansów czy komunikacji oraz ekipę medyczną i dział meteo. Zadaniem gracza będzie wykorzystanie ich potencjału oraz dbanie o to, by wszyscy dobrze współpracowali. 

WRC 8 screen 2

W udoskonalaniu strategii pomocne mają okazać się statystyki, które dostępne będą po każdym zakończonym rajdzie. Będziemy musieli też w przemyślany sposób wyznaczać strategię rozwoju (realizowanego w modelu drzewka). To od nas zależy, czy będziemy mieli dostęp do rzetelnych informacji i od nas zależy to, czy nasz samochód lepiej spisuje się w takich czy innych warunkach. 

Chcecie dowiedzieć się więcej? Zerknijcie zatem na poniższy materiał (z fragmentami rzeczywistej rozgrywki):

Gra WRC 8 zadebiutuje we wrześniu 2019 roku w wersjach przeznaczonych na PC, Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch.

Źródło: Bigben Games

Warto zobaczyć również:

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    stach122
    Mało mnie intersuje to, niech do jasnej cholery poprawią ten model jazdy, WRC7 nie było tragiczne ale model jazdy czasem przy szybkich szykanach potrafił mnie doprowadzić do niezłego rzucania mięsem.