Akcesoria do telefonów

Dobry uchwyt na telefon do samochodu według Xblitz

przeczytasz w 1 min.

Prowadzenie rozmów głosowych, nawigacja GPS czy odtwarzanie muzyki to niektóre z wykorzystywanych w samochodzie funkcji smartfona. O to, by bezpiecznie spoczywał na swoim miejscu, a kierowca miał do niego wygodny dostęp, dbać mają nowe uchwyty Xblitz. Czym się wyróżniają?

Jaki uchwyt na telefon do samochodu? Xblitz G650 i G250 to ciekawe propozycje

Pierwszą z nowości jest Xblitz G650, którego skrzydełka mocujące same się otwierają, gdy tylko zbliżymy dłoń, a następnie zaciskają się na smartfonie. Pozwalający na to sensor zbliżeniowy nie jest jednak jedyną ciekawostką, o której warto wspomnieć. Na uwagę zasługuje też fakt, że akcesorium pełni równocześnie funkcję bezprzewodowej ładowarki. A jeżeli twój smartfon nie obsługuje „indukcji”, to docenisz z kolei wcięcie na dole, umożliwiające wygodne poprowadzenie przewodu do ładowania.

Xblitz G650

W modelu Xblitz G250 takich bajerów nie znajdziemy, ale i on nie jest nudny. Jego charakterystyczną cechą jest metalowy teleskop, który pozwala na wygodną regulację odległości, w jakiej smartfon znajduje się od naszej dłoni. Wykorzystanie magnesów sprawia zaś, że nie ma smartfona, który by nie pasował do tego akcesorium.

Xblitz G250

Uniwersalność i solidność mają być ich cechami charakterystycznymi

Uchwyty mają też kilka cech wspólnych. Obydwa modele na przykład są mocowane za pomocą przyssawki z warstwą żelową, dzięki czemu mogą dobrze przylegać także do tych nierównych czy porowatych powierzchni. Pozwalają też na wygodne dostosowanie pozycji, mają obrotowe głowice i są kompatybilne z większością smartfonów dostępnych na rynku. Producent przekonuje również o wysokiej jakości wykonania.

Ile kosztują te nowe uchwyty? Xblitz G650 został wyceniony na 129 złotych, a mniej zaawansowany Xblitz G250 kosztuje 99 zł. Czy według was są to akceptowalne ceny za takie akcesoria?

Źródło: Xblitz

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Fiona
  4
  Wszystko zależy od przyssawki. Uchwyt za 12 zł może być rewelacyjny, lub ten za 100 zł może odpadać w czasie jazdy....
  • avatar
   Konto usunięte
   -4
   Dobry uchwyt powinien mieć jakiś wentylator chłodzący plecki telefonu. Telefony za przednią szybą w lato nagrzewają się do kilkudziesięciu stopni, ładowanie się wyłącza a po chwili również sam telefon.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    to coś na serio trzyma się porowatego plastiku na desce przy szybie? nie odpada? ktoś testował? bo mi się w to wierzyć nie chce.
    • avatar
     Lord_Krecitsqa
     0
     Szukam właśnie czegoś z górnej półki.
     Kupiłem za 90zł i oderwał sie spód.
     Szajs i tyle.
     Już mam w planie dać 250zł za gizzmo czy jakoś tak.