Gry na konsole

Xbox Live Gold - kup na 3 miesiące, korzystaj pół roku

przeczytasz w 1 min.

Firma Microsoft wystartowała ze świetną akcją promocyjną w wybranych sklepach na terenie naszego kraju. Wystarczy udać się do elektromarketu po 3-miesięczny abonament Xbox Live Gold, by wrócić do domu jako użytkownik z półroczną subskrypcją.

Dwie lub cztery gry do kolekcji co miesiąc, liczne atrakcyjne rabaty na nowe i stare produkcje oraz możliwość zabawy ze znajomymi i nieznajomymi przez Internet. To korzyści, jakie płyną z posiadania abonamentu Xbox Live Gold na Xbox One lub Xbox 360, który teraz można kupić w atrakcyjnej promocji.

Microsoft ogłosił start akcji, która może się podobać. Do karty z kodem do aktywacji 3-miesięcznego abonamentu Xbox Live Gold dorzucany jest dodatkowy kod na kolejne 3 miesiące gratis. Krótko mówiąc: płacimy za 3 miesiące, a korzystamy pół roku. 

Oferta promocyjna już trwa i będzie aktywna przez najbliższe dwa tygodnie – do 30 stycznia. Sklepy, jakie biorą udział w tej akcji, to Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt i Saturn. Z tej okazji pojawił się także materiał promocyjny (gdyby ktoś jeszcze w ogóle potrzebował dodatkowej zachęty):

Źródło: Microsoft 

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    mikovitz
    1
    A tymczasem w Brytyjskim MS Store 6 miesięcy w promocji za 12.5 funta + 1 miesiąc gratis za zgodę na subskrypcję, którą można od razu wyłączyć. W zależności od sposobu płatności wychodzi +/- 60zł za 7 miesięcy. Kupiłem 2 kody i za niecałe 120zł mam 14 miesięcy golda.