Zasilacze

XFX PRO: zasilacze o wielkiej mocy - 1250 W, 1050 W i 1000 W

przeczytasz w 1 min.

Firma XFX kiedyś produkowała tylko karty graficzne, ale obecnie już nie tylko. Teraz jej oferta zasilaczy rozrasta się o trzy nowe z serii Pro, które przeznaczone są dla osób potrzebujących olbrzymiej mocy dla swojego komputera.

Rodzina zasilaczy z serii Pro powiększa się o trzy modele, a konkretnie o konstrukcje charakteryzujące się mocą 1000 W, 1050 W i 1250 W. Pierwszy z nich posiada certyfikat 80Plus Platinum, a pozostałe dwa 80Plus Gold. Zasilacze są wyposażone w zabezpieczenia OPP, OVP, OCP, SCP i OTP, jak również w technologię SolidLink i EasyRail.

Zasilacz XFX PRO 1000W

Do budowy użyto między innymi japońskich kondensatorów, które wytrzymują podczas pracy maksymalnie temperaturę 105o C. Chłodzeniem zasilacza zajmuje się wentylator o średnicy 135 mm i zmiennej prędkości obrotowej. Są one także wyposażone w modularne okablowanie.

Zasilacz XFX (2)

Cena zasilaczy nie jest znana. Producent będzie udzielał 5 letniej gwarancji na swoje produkty.
 

Więcej o zasilaczach:

Źródło: techpowerup

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Ajschylos
  1
  Jeśłi dalej bebechy robi i składa seasonic to można kupować ;)
  • avatar
   dysan112
   1
   może pora pomyśleć o zasilaczach trójfazowych hehe

   Hehe osobna faza do zasilenia grafiki osobna do procesora a kolejna do płyty głównej w ten sposób można by zbudować nawet zasilacze do 20-30 kW i producenci by poszaleli trochę.

   Futurystycznie zabrzmiało ale skoro w domach czy blokach(pion) w większości używa się sieci trójfazowych to czemu nie tu :D
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    1050*C? Chyba raczej 105...
    • avatar
     Krzysiek0389
     0
     Jedne z lepszych zasilaczy dostępnych na rynku... ale cena 500+
     • avatar
      gagex123
      0
      A przypomnijcie mi, jak to w 2000 roku, kiedy "ekologia" raczkowała, do gry w mega-hiper wydajności wystarczały zasilacze 300W? Albo 20 lat temu? Kiedy diesle paliły 5l/100km, nie wspominając że wytrzymywały 500kkm bez problemów (to samo komputery - dziś taki laptop jest na okres gwarancji), co patrząc na dzisiejsze jest bardzo nie "eko"?
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Taaaa...tyle, że za cenę tego zasilacza będzie można bez problemu zbudować komputer do domu a dokładając kasy na grafikę to nawet będzie komputer do gier. No ale cóż, zasilacz dla profesjonalistów :)