Smartfony

Xiaomi Mi A1 będzie można naładować znacznie szybciej - po aktualizacji do Androida 8.0 Oreo

przeczytasz w 1 min.

Obecnie trwają beta testy. Są jednak na finiszu, a zatem wkrótce ruszyć powinna aktualizacja.

W gronie najlepszych smartfonów do 1500 złotych trudno nie umieszczać Xiaomi Mi A1. Ten naprawdę udany model wkrótce powinien być jeszcze bardziej atrakcyjny.

Xiaomi Mi A1 pracuje pod kontrolą czystego Androida 7.1.2 Nougat. Już w momencie premiery było jednak jasne, że doczeka się on aktualizacji do Androida 8.0 Oreo. Niektórzy mieli już okazję do sprawdzenia nowszego oprogramowania w wersji beta i sugerują, że prócz funkcji, których wszyscy oczekują spodziewać powinniśmy się czegoś jeszcze.

Z pierwszych relacji telecomtalk wynika, iż użytkownicy smartfona będą mogli naładować go znacznie szybciej. Po aktualizacji pełne ładowanie zajmować ma około 90 minut, podczas gdy obecnie proces ten trwa około 120 minut (tak samo było w naszych testach). Nie da się ukryć, że jest to zauważalna różnica. Warto jednak zaznaczyć, że redaktorzy telecomtalk posługują się ładowarką od OnePlus 5T.

Xiaomi Mi A1 Android 8.0 Oreo

Nie jest jeszcze jasne, kiedy pojawi się finalne wydanie Androida 8.0 Oreo. Testy beta są jednak na finiszu, a zatem można spodziewać się, że nowa wersja systemu trafi w ręce użytkowników już wkrótce.

Źródło: phonearena, telecomtalk

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    wojtek_pl
    -1
    Taa. Takie szybkie ładowanie będzie grzało baterię aż miło a żywotność baterii spadnie o 2/3.