Smartfony

Xiaomi zapowiada większą wersję Mi 6, która nie będzie tym, o czym myślicie

przeczytasz w 1 min.

Chiński producent przygotowuje się do premiery Mi Mix 2, ale model ten nie będzie jedyną nowością.

Już poniedziałek odbędzie się konferencja, na której Xiaomi zaprezentuje wyczekiwanego smartfona Mi Mix 2. Okazuje się, że najprawdopodobniej na tej samej imprezie pokazany zostanie jeszcze jeden model.

Lin Bin, jeden ze współzałożycieli Xiaomi, zasugerował, iż spodziewać powinniśmy się także „większej wersji Mi 6”. Oczywiście błyskawicznie pojawiły się głosy, że będzie to propozycja związana bezpośrednio z Mi 6, czemu trudno się dziwić. Okazało się jednak, że Lin Bin miał na myśli Mi Note 3. Sytuację ostatecznie wyjaśniły opublikowane grafiki promocyjne.

Xiaomi Mi Note 3

Dlaczego zatem padło nawiązanie do Mi 6? Przede wszystkim dlatego, iż zanosi się na spore podobieństwo pod względem stylistyki. Tutaj również powołać można się na omawiane grafiki promocyjne, tylny panel zdaje się być niemal identyczny z tym, co pokazano przy okazji Mi 6.

Mi Note 3 będzie jednak zauważalnie większy, wyświetlacz powinien być zakrzywiony. O wydajność raczej nie trzeba się martwić, pojawić ma się procesor Qualcomm Snapdragon 835 i 6 GB RAM.

Źródło: gsmarena

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!