Smartfony

Xperia Z3 w teście odporności na... Coca-Colę i Nutellę

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
21 komentarzy Dyskutuj z nami

Użytkownicy mają coraz dziwniejsze pomysły na to, by sprawdzać, jak wygląda wytrzymałość nowych smartfonów.

Sony Xperia Z3

Producenci smartfonów starają się, by ich urządzenia były coraz wytrzymalsze. W parze z nimi idą jednak także użytkownicy, którzy mają coraz dziwniejsze pomysły na to, by sprawdzać, jak wygląda to w rzeczywistości.

Najwięcej różnego rodzaju testów związanych jest rzecz jasna z modelami topowymi. W ofercie Sony takowym jest obecnie Xperia Z3 i to właśnie ona poddana została bardzo nietypowej próbie wytrzymałości.

Flagowy smartfon japońskiego producenta może pochwalić się obudową zapewniającą całej konstrukcji wodoszczelność (IP68) oraz ochronę przed szkodliwym działaniem kurzu. Czy bez szwanku urządzenie wyjdzie również ze starcia z Coca-Colą i Nutellą?

Chociaż brzmi to naprawdę dziwnie to właśnie z tymi produktami skonfrontować postanowiono wspomnianego smartfona. Jakie były tego efekty? O tym przekonacie się oglądając poniższe materiały wideo.


 


Źródło: phonandroid, youtube

Komentarze

21
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  yendrek
  Z nutellą to po prostu idiotyzm. Lepiej by gościu zrobił test z miejskim błotem zimowym, pełnym resztek paliwa, żrącej soli i wszelkiego syfu miejskiego.

  Ewentualnie, jeśli chce "błysnąć" swoim telefonem, to w mikrofalówce ;>
  15
 • avatar
  TruGeek
  Andrzej wrócił :D!!!
 • avatar
  R2rrO
  Równie dobrze mógł go w kale umazać... Przyrównanie do kurzu (bo pewnie też wszędzie wnika), wywołało u mnie wybuch niekontrolowanego śmiechu :D
  Ten człowiek powinien się niezwłocznie udać do lekarza.

 • avatar
  TruGeek
  Co wy chcecie od Iphone ? Przecie to połączenie htc one z lg g flex z najlepszym systemem . Dodatkowo dostajesz aktualizacje i ładujesz go mikrofalą albo dostosuje ci się do kształtu du%py czasami nie da się dzwonić albo nie da się nic przesłać ani przerzucić filmu z kompa ale po co nam to ? Ważny jest dizajn stajl i obgryzione jabłko namalowane na pleckach . ;)
 • avatar
  Dragonik
  "Ewentualnie, jeśli chce "błysnąć" swoim telefonem, to w mikrofalówce ;>" dotyczy to tylko Iphone
 • avatar
  Do pioruna...
  Niech poplywa w morskiej wodzie to wtedy pogadamy. A co do nutelli to faktycznie kazdy z rana macza w niej swoj telefon...
 • avatar
  znik70
  prawdziwy test to wrzucić go na tydzień do wody z płynem do mycia garów. ciekawe czy to by przetrwał. większość uszczelek przy czymś takim puszcza. nawet izolacja wilgoci dla blatów kuchennych puszcza, nawet po zasilikonowaniu. ciekawe jak ten soniak :P
 • avatar
  TruGeek
  Imo Z1/Z2 jest ładniejsze niż Z3 ;)
 • avatar
  madnessmilo
  Co do testu nutelli, ma sens. W razie gdyby ktoś nie mógł znaleźć noża.