Gry

Zabójczy fotograf na nowym zwiastunie The Evil Within 2

przeczytasz w 1 min.

W The Evil Within 2 trzeba będzie uporać się z całą masą potworów, ale nie tylko ich wypada się tutaj obawiać.

Systematycznie wzrasta nam liczba informacji i materiałów promujących The Evil Within 2. Spora część z nich skupia się na tym, co w tego typu produkcji bez wątpienia bardzo ważne - przeciwnikach.

Jak na survival horror przystało, w The Evil Within 2 trzeba będzie uporać się z całą masą potworów. Warto jednak pamiętać, że na drodze bohatera staną również ludzie, a właściwie, jak określają to sami twórcy, ludzkie potwory. Jednym z nich będzie Stefano Valentini - niezrównoważony, zabójczy fotograf i jednocześnie były korespondent wojenny.

Zanosi się na to, że będzie on dobrze wpisywał się w ostatnie zapowiedzi, wedle których rozgrywka w The Evil Within 2 ma być bardzo wymagająca. Stefano poznać możemy bliżej za pośrednictwem nowego zwiastuna gry.

„W The Evil Within 2 na Sebastiana czekają nie tylko niezliczone stwory, będzie musiał się też zmierzyć z ludzkimi potworami, które zakradły się do nowego świata STEM. To przeklęte kreatury, takie jak Stefano Valentini, artysta ze skłonnościami do mrocznych postępków i nieograniczoną wyobraźnią. Przykłady jego dzieł znajdziesz w całym Union – od okropnych zdjęć jego ofiar po tworzone przez niego sceny śmierci czyli zapętlone, ostatnie chwile życia poszczególnych osób. Dowiedz się więcej o tym chorym artyście w najnowszym zwiastunie fabularnym The Evil Within 2.”


The Evil Within 2 zadebiutuje 13 października. Gra dostępna będzie na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: bethesda

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    vegasnight9
    1
    Właśnie kończę jedynkę. Przyjemna gierka.