Gry PlayStation 4

Zaginięcie Ethana Cartera wkrótce na PS4 - opublikowano nowy zwiastun

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
10 komentarzy Dyskutuj z nami

Gra zawita na konsolę Sony już 15 lipca, a więc w najbliższą środę.

Zaginięcie Ethana Cartera PS4

Zaginięcie Ethana Cartera to z pewnością jedna z tych gier, których wstydzić się nie musimy. Co więcej, można być chyba bardzo zadowolonym, że świat usłyszał o kolejnej świetnej polskiej produkcji, która wkrótce zyskać może szersze grono odbiorców. Lada chwila odbędzie się bowiem jej debiut na kolejnej platformie.

Do tej pory produkcja studia The Astronauts, nad którą czuwał Adrian Chmielarz, dostępna była jedynie na PC, gdzie zresztą zdobyła kilka wyróżnień i spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem wśród najważniejszej publiczności, a więc graczy. Cieszyć mogły zatem zapowiedzi debiutu na konsoli PlayStation 4, który, o czym właśnie twórcy przypomnieli, jest już bardzo blisko.

Gra zawita bowiem na konsolę Sony już 15 lipca, a więc w najbliższą środę. Kusić ma w głównej mierze tym samym co na PC - wciągającą fabułą i świetnym klimatem, czyli tym, czym dobra przygodówka powinna się charakteryzować. Nie będzie to jednak prosty port, ponieważ zdecydowano się skorzystać z nowego silnika - Unreal Engine 4.

„Detektyw z parapsychicznym talentem wizualizacji miejsc zbrodni wezwany zostaje do malowniczego miasteczka w górach w celu zbadania sprawy zaginionego chłopca. Ślady doprowadzają naszego bohatera do zmasakrowanego ciała jednego z porywaczy.  Łącząc fakty, rozwiąż zagadkę, zanim tragedia się powtórzy. Odkryj, co stało się z zaginionym chłopcem w trzymającej w napięciu grze specjalnie zaprojektowanej, by grać w nią nocą, samotnie.”

Pozostaje zatem tylko czekać na premierę, przed którą zapoznać można się jeszcze z najnowszym zwiastunem.


Źródło: playstation, youtube

Komentarze

10
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Na PC wyjdzie darmowe uaktualnienie z DX11+ na silniku UE4.

  Bardzo fajna gra, super klimat i otoczenie.
 • avatar
  Ogromny minus tej gry za krotka :( z 4-6h mozna ja przejsc.
 • avatar
  Polecam zagrać tym którzy jeszcze nie mieli okazji zagrać w tą grę, na prawdę udana gra.
 • avatar
  Bardzo fajna gierca, tylko szkoda że taka krótka ;]
  -1
 • avatar
  Fajna gra , ukonczylem cala na PC , sek w tym ze jest krotka tak wiec niech uwazaja i niech sobie gwozdzia do trumny nie wbija jak wywala kosiczna cene tej gry :)
  -1
 • avatar
  Jedna z najnudniejszych gier w jakie grałem.
  -2
 • avatar
  Chociaż ograłem kawałek na pc to z chęcią kupie na ps4 .
  -3