Smartfony

Zakup OnePlus 5 tylko z zaproszeniem? Spokojnie, to plotki

przeczytasz w 1 min.

Zakup OnePlus 5 nie będzie wymagał zaproszenia. Producent zaprzeczył ostatnim plotkom.

Do premiery OnePlus 5 pozostaje nieco ponad tydzień. Na ostatniej prostej przed tym wydarzeniem pojawiły się informacje, które nie spodobały się osobom wyczekującym smartfona. Na szczęście publikowane rewelacje okazały się tylko plotkami.

O co chodzi? Sporą cześć branżowych portali obiegły sugestie, iż zakup OnePlus 5 możliwy będzie tylko z zaproszeniem. Być może pamiętacie, że akurat ten producent zdecydował się kiedyś na podobną praktykę i głównie dlatego można było się zaniepokoić. Źródła tych rewelacji pochodziły z Indii, ale okazały się fałszywym alarmem.

Zakup OnePlus 5 tylko z zaproszeniem

Zaproszenia będą wprawdzie potrzebne, ale tylko na wydarzenie organizowane na tamtejszym rynku z okazji premiery. Redakcja technobuffalo skontaktowała się bezpośrednio z producentem i poprosiła o oficjalny komunikat. Rzecznik prasowy firmy stwierdził wprost, iż OnePlus 5 będzie dostępny dla wszystkich zainteresowanych, nie ma planów wprowadzenia systemu zaproszeń.

Będąc przy omawianym smartfonie warto wspomnieć, iż do sieci trafiły zapisy z programu GFXBench. Wynika z nich, iż OnePlus 5 będzie posiadał aż 8 GB pamięci RAM, co oznaczałoby sprawdzenie się bardziej optymistycznych przecieków (mówiono o 6 GB lub właśnie 8 GB pamięci RAM).

OnePlus 5 GFXBench

Źródło: technobuffalo

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!